Zamknij

"Pajęcze rzęsy" podbijają TikToka. Wyglądają jak posklejane

16.09.2022 15:01

Kobiety w tym sezonie będą stawiać na "pajęcze rzęsy". Zobacz, na czym polega ta technika doczepiania włosków i jak wygląda.

Trendy 2022: "pajęcze rzęsy" to hit TikToka
fot. Shutterstock

Kobiety chętnie decydują się na doczepianie rzęs, co jest niezwykle praktycznym posunięciem. Dzięki temu możemy zaoszczędzić czas na codziennym używaniu mascary. Oprócz tego rewelacyjnie wyglądamy w każdej sytuacji. Są różne metody aplikacji rzęs. Absolutnym hitem w najbliższych miesiącach będą tzw. pajęcze rzęsy, które już podbijają TikToka. To dość kontrowersyjna technika przedłużania włosków ze względu na jej wygląd. Sami zobaczcie, jak prezentują się tego typu rzęsy.

Zobacz także: "Półrzęsy" to hit 2022 roku. Idealnie nadają się do naturalnego makijażu

Trendy 2022: "pajęcze rzęsy" to hit TikToka

Portal glamourmagazine.co.uk donosi, że "pajęcze rzęsy" podbijają media społecznościowe. Ta technika przedłużania włosków wywodzi się z... japońskiego anime. 

Żeby osiągnąć taki efekt, należy zaopatrzyć się w sztuczne rzęsy. Kluczem jest ich odpowiednie przymocowanie do oka tak, żeby osiągnąć efekt jak bohaterki mangi i anime. 

Są to nieco posklejane włoski. Jedne rzęsy są dłuższe, a inne krótsze. Zobaczcie, jak taki efekt osiągnęła jedna z internautek.

Zobacz także: Jak poprawnie wytuszować rzęsy? Większość z nas popełnia jeden błąd

"Pajęcze rzęsy" - jak osiągnąć taki efekt?

Żeby osiągnąć efekt "pajęczych rzęs", należy przykleić sztuczne włoski zarówno na górze, jak i na dole oka. Przy powiece doczepiamy dłuższe i krótsze rzęsy - na przemian. 

Na dole oka należy natomiast przymocować krótkie włoski - z zachowaniem odpowiedniej odległości. Dzięki temu osiągniemy idealny efekt. Co sądzicie o tej technice? 

Zobacz także: Ludzie nie mogą uwierzyć, że jej rzęsy są naturalne. Tiktokerka zdradziła, jak je pielęgnuje

loader
Nieudane operacje plastyczne gwiazd. Same nie są z nich zadowolone
10 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News

Źródło: glamourmagazine.co.uk/TikTok