Zamknij

Ten krem nawilżający został okrzyknięty najlepszym na świecie. Kupisz go w Polsce!

29.06.2020 11:10

Ten produkt sprzedaje się co 20 sekund na całym świecie. Redaktorki beauty i kosmetolodzy są nim zachwyceni!

pielęgnacja skóry
fot. Shutterstock

Szukasz dobrego kremu nawilżającego na lato? Drogeryjne półki uginają się pod ciężarem wielu produktów, jednak nie każdy z nich daje oczekiwane rezultaty. Jeżeli nie wiesz, który będzie dla ciebie najlepszy, weź przykład z urodowych profesjonalistów i wybierz najlepszy ich zdaniem krem nawilżający świata.

Najlepszy krem nawilżający świata

Chyba żadna z nas nie wyobraża sobie odpowiedniej pielęgnacji skóry bez dobrego kremu do twarzy. Latem nasza skóra jest narażona na podrażnienia i przesuszenie w związku z ekspozycją na szkodliwe promienie UV. Aby we właściwy sposób o nią zadbać, należy stosować produkty nawilżające z filtrem, których skład zapewni skórze zdrowie i piękny wygląd.

Okazuje się, że sprzedażowym numerem jeden wśród kremów nawilżających jest produkt Lait-Crème Concentre Embryolisse. Receptura tego kremu została opracowana w 1950 roku przez dermatologa w paryskim szpitalu, na oddziale patologii skóry, aby koić i regenerować podrażnioną skórę. Od kilku lat produkt ten cieszy się ogromną popularnością na całym świecie.

Krem w wersji mniejszej (poj. 30ml) kosztuje 39,99 zł, a w wersji większej (poj. 75ml) - 67,99 zł. Kupicie go w perfumeriach Douglas oraz w sklepach internetowych.

Fotografia: materiały prasowe

Zobacz także: Co to są rozstępy i jak się ich pozbyć? Kilka prostych sposobów, które pomogą je zlikwidować

loader
Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?