Zamknij

Tiktokerka zrobiła sobie lifting oczu. Efekty zabiegu są przerażające

23.08.2022 10:55

Pewna tiktokerka poddała się zabiegowi "foxy eye", który miał poprawić wygląd jej oczu. Nie o taki efekt jej jednak chodziło...

Tiktokerka zrobiła sobie lifting oczu. Efekty zabiegu są przerażające
fot. SHUTTERSTOCK

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej cieszą się dużą popularnością. W ostatnim czasie niemałe zainteresowanie budzi lifting powiek. Tzw. foxy eye polega na uniesieniu zewnętrznej części brwi i oka. Wykorzystywane są do tego specjalne nici, które wprowadzane są pod skórę. Jakiś czas temu na ten zabieg zdecydowała się Jessie Carr z Australii. Nie o taki efekt jej jednak chodziło.

Zobacz także: Ludzie śmiali się z tego, jak wygląda. Na operacje plastyczne wydała niemal 170 tys. zł

Tiktokerka zrobiła sobie lifting oczu

Efektami liftingu Jessie podzieliła się na TikToku, a jej historię opisał portal nypost.com. Kobieta wyjaśniła, że po zabiegu bardzo spuchła i zaczęła przypominać bohatera filmu "Megamocny". Gdy obrzęk ustąpił, zauważyła, że ma uniesione brwi. Nowy wygląd przypadł jej do gustu. Jednak radość Jessie nie trwała zbyt długo...

Po kilku tygodniach jej brwi opadły. Wyglądały praktycznie tak, jak przed zabiegiem, ale teraz były nierówne. Tiktokerka wróciła do gabinetu, a specjaliści zadecydowali, że wstrzykną jej botoks. Brwi co prawda się wyprostowały, ale po efektach liftingu nie było ani śladu. Kobieta zażądała więc zwrotu pieniędzy. Otrzymała jednak tylko część kwoty, którą zapłaciła za zabieg.

Efekty zabiegu są przerażające

Szybko okazało się, że to nie koniec problemów Jessie. Po kilku tygodniach tiktokerka zauważyła, że na skroniach zrobiły jej się grudki, które przypominały rogi. Z każdym dniem jej twarz wyglądała coraz gorzej.

Zobacz także: Wiele kobiet podświadomie stosuje ajuwerdyjskie oczyszczanie skóry. Na czym ono polega?

Influencerka wróciła do gabinetu. Specjaliści rozpuścili nici liftingujące, które Jessie miała pod skórą. Ponadto dostała tabletki, które złagodziły stan zapalny. 

Zdecydowanie nie polecam - podsumowała tiktokerka.
loader
Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/nypost.com/dziendobry.tvn.pl