Zamknij

Tiktokerka wypiła alkohol po zabiegu powiększania ust. Teraz przestrzega inne kobiety

17.01.2022 08:30
Tiktokerka wypiła alkohol po zabiegu powiększania ust. Teraz przestrzega inne kobiety
fot. SHUTTERSTOCK

Pewna kobieta zlekceważyła zalecenia lekarza i już po kilku godzinach od zabiegu powiększania ust sięgnęła po wino. Szybko jednak tego pożałowała. Na swoim profilu na TikToku opublikowała nagranie, na którym pokazała konsekwencje swojego czynu.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są niezwykle popularne. Dużym zainteresowaniem cieszy się przede wszystkim powiększanie ust. Nie ma się zresztą co dziwić. Tego typu rozwiązanie pozwała łatwo i szybko zmienić kształt i rozmiar warg. Takie zabiegi, choć bezpieczne, są ingerencją w ciało. Dlatego specjaliści przedstawiają szereg zaleceń, do których powinni zastosować się klienci gabinetów medycyny estetycznej. Jak się jednak okazuje, nie wszyscy ich przestrzegają...

Wypiła alkohol po zabiegu powiększania ust

Kayleigh Cunningham, która działa w sieci pod pseudonimem "kayleighcunningham10", postanowiła podzielić się swoją historią na TikToku. Kobieta poddała się zabiegowi wypełniania ust kwasem hialuronowym. Specjaliści powiadomili klientkę o zaleceniach, których przestrzeganie miało uchronić ją od skutków ubocznych. Ta jednak zdecydowała się je zignorować. 

Zobacz także: Znamy sekret figury Halle Berry. Na dobre wyeliminowała jedną rzecz z diety

Jak zdradziła, zaledwie po kilku godzinach od zabiegu sięgnęła po wino. Szybko jednak tego pożałowała, bo niedługo później wystąpiły niepożądane efekty.

Tiktokerka wypiła wino po powiększaniu ust. Teraz przestrzega inne kobiety

Kayleigh Cunningham na swoim profilu na TikToku opublikowała nagranie, na którym pokazała konsekwencje swojego czynu. Widać, że usta influencerki bardzo spuchły, a siniaki po wstrzyknięciach kwasu hialuronowego mocniej się zaczerwieniły. W efekcie proces gojenia znacznie się przedłużył.

Wypiłam dwie butelki wina kilka godzin po wypełnieniu ust. Nie polecam - napisała na TikToku.

Wideo szybko obiegło media społecznościowe i stało się przestrogą dla innych. Do tej pory obejrzano je ponad 769 tys. razy.

Zobacz także: Ta kobieta ma najdłuższe nogi na świecie. Pobiła dotychczasową rekordzistkę o prawie 1,5 cm

Jak czytamy na stronie internetowej jednego z gabinetów medycyny estetycznej, spożywanie jakichkolwiek trunków po zabiegu powiększania ust czy wypełnianiu zmarszczek kwasem hialuronowym jest niewskazane zarówno na 48 godzin przed, jak i po wstrzyknięciu substancji, ponieważ alkohol zmniejsza krzepliwość krwi. Ponadto rozszerza naczynia krwionośne i nasila powstawanie siniaków.

Danuta Stenka w czarnej koszulce i krótkich włosach
15 Zobacz galerię
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

RadioZET.pl/tiktok/nowomed.pl