Zamknij

Ta tiktokerka zachwyca urodą i wygląda jak znana gwiazda. Fanka: "Jesteś piękniejsza niż ona"

26.07.2021 09:24
Tiktokerka wygląda jak Amanda Seyfried. Zachwyca swoim wyglądem
fot. Shutterstock

Niektóre osoby do złudzenia przypominają gwiazdy. Ta tiktokerka nie może opędzić się od komentarzy, że wygląda identycznie jak gwiazda filmu "Mamma Mia". 

Niektóre kobiety wyjątkowo zachwycają swoją urodą. Są takie internautki, które robią wrażenie na portalach społecznościowych swoją cerą, oczami, uśmiechem, ale też... podobieństwem do znanych osób. Na TikToku co chwilę pojawiają się kolejne sobowtóry gwiazd. Tej kobiecie jednak nie da się odmówić uderzającego podobieństwa do gwiazdy filmów "Mamma Mia" oraz "Wredne dziewczyny". Tiktokerka wygląda identycznie jak Amanda Seyfried. Co chwilę dostaje takie komentarze, ale fani pytają ją też o sposoby pielęgnacji.

Zobacz także:  Ta tiktokerka zachwyca urodą i przypomina znaną aktorkę. Internauci myśleli, że to konto gwiazdy

Tiktokerka wygląda jak Amanda Seyfried. Zachwyca swoim wyglądem

Tiktokerka @russsah publikuje na swoim koncie różne zabawne filmiki. Wielokrotnie pod nimi otrzymywała jednak jeden komentarz. Ostatecznie postanowiła się do niego odnieść.

Inni tiktokerzy zauważyli podobieństwo kobiety do... Amandy Seyfried. Ich zdaniem internautka prezentuje się identycznie i to nawet bez makijażu. 

Dlatego też @russsah opublikowała filmik, na którym porównuje się do aktorki. Trzeba przyznać, że podobieństwo jest uderzające. 

Na filmiku możemy zobaczyć różne zdjęcia hollywoodzkiej gwiazdy. Na pierwszym planie pojawia się natomiast tiktokerka, która robi identyczne miny jak Amanda. W tle możemy usłyszeć piosenkę z filmu "Mamma Mia".

Sami zobaczcie to nagranie. 

Zobacz także:  Ta dziewczyna ma najpiękniejsze włosy na TikToku. Internauci: "Wymiatasz tym kolorem"

Sobowtórka Amandy Seyfried zaskoczyła internautów

Tiktokerka zaskoczyła wszystkich swoim filmikiem. Internauci nie mogą wyjść z podziwu nad jej uderzającym podobieństwem do znanej aktorki. 

Przecież to ona. 

 

Jesteś piękniejsza niż ona. 

 

Mogłabyś być jej dublerką - piszą w komentarzach.

Niektórzy zachwycają się też skórą tiktokerki. Trzeba przyznać, że @russsah może poszczycić się piękną cerą. Zobaczcie inne jej filmiki. 

Zobacz także:  Te gwiazdy po rozstaniu musiały ze sobą pracować. Jak sobie poradziły?

Źródło: dailymail.co.uk/TikTok