Zamknij

Ten popularny zabieg może prowadzić do utraty wzroku. Przekonała się o tym pewna blogerka!

13.05.2019 11:47
blogerka wypełnia usta
fot. Instagram @cassidyvalentine

Powiększyła usta i o mało co nie straciła wzroku!

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to cały czas bardzo popularny zabieg. Coraz więcej kobiet decyduje się na taką formę zabiegu. Kwas hialuronowy daje natychmiastowy efekt, dlatego jest tak spektakularny. Niestety nie każda kosmetyczka prawidło wykona zabieg. Przekonała się o tym jedna blogerka, która postanowiła podzielić się swoimi przeżyciami w sieci.

Zobacz także: Ta dziewczyna lubiła przedłużać paznokcie. Omal nie straciła kciuka!

Wykonała zabieg i prawie straciła wzrok

Cassida Valentine chciała powiększyć sobie usta. Znalazła w sieci klinikę, która reklamowała się, jako profesjonalne miejsce oferujące nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej. Niestety okazało się, że jest to tylko hasło reklamowe. Zabieg, który wykonała dziewczyna, przyniósł bardzo poważne konsekwencje, blogerka prawie straciła wzrok, a jej górna warga prawie została zdeformowana. Pierwsze niepokojące objawy rozpoczęły się już w trakcie trwania zabiegu. Usta nabrały lekko filetowego koloru, jednak kosmetyczka zapewniła dziewczynę, że to zupełnie naturalne.

Kiedy Cassida wróciła do domu, poczuła się niezbyt dobrze. Usta stały się sine i bardzo duże. Blogerka czym prędzej zadzwoniła do kliniki, jednak od kosmetyczki usłyszała jedynie, że ma wziąć leki na alergię.

Blogerka nie zamierzała tak zakończyć całej sytuacji i postanowiła udać się do innej kliniki, która od razu jej pomogła. Lekarze musieli rozpuścić wypełniacze, które okazały się niebezpieczne. Jeśli Cassida nie udałaby się do kliniki, mogłaby utracić wzrok!

Dziewczyny, jeśli chcecie powiększyć usta, zapłaćcie więcej pieniędzy i udajcie się do prawdziwego lekarza, który wie jak wykonać zabieg - mówi w filmie, który opublikowała w serwisie YouTube.

Zobacz także: Jak szybko zapuścić paznokcie? Poznaj kilka sprawdzonych trików!