Zamknij
Te gwiazdy mają siwe włosy. Takie fryzury dodają im uroku [ZDJĘCIA]
  • Andie MacDowell Andie MacDowell
  • Sarah Jessica Parker Sarah Jessica Parker
  • Helen Mirren Helen Mirren
  • 10 Zobacz
fot. Rex Features/East News

Niektóre gwiazdy nie ukrywają siwych włosów, a te dodają im uroku. Zobaczcie, które znane panie zauroczyły nas swoimi srebrzystymi fryzurami. 

Niektóre gwiazdy pięknie się starzeją. Z godnością przyjmują upływający czas, nie stosują zabiegów medycyny plastycznej i nie wstydzą się kolejnych zmarszczek ani siwych włosów. Tego typu znane panie znajdziemy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Uwielbiamy patrzeć na wszystkie kobiety, które z dumą prezentują swoje siwe pasma. Naszym zdaniem wręcz dodają im one uroku. Zwłaszcza że srebrzyste włosy od kilku sezonów są bardzo modne. Sami zobaczcie, które gwiazdy zachwycają swoimi siwymi kosmykami.

Te gwiazdy mają siwe włosy. Takie fryzury dodają im uroku [ZDJĘCIA]

Absolutnym numerem jeden pod tym względem jest Andie MacDowell. Aktorka nie tak dawno temu zaskoczyła wszystkich siwymi odrostami, które pokazała na czerwonym dywanie w Cannes. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że gwiazda wygląda rewelacyjnie, zwłaszcza że srebrny odcień kosmyków połączyła z kreacją o podobnym kolorze. 

Nie można jednak zapomnieć o dwóch cudownych aktorkach, które od lat są wierne siwym pasmom. To oczywiście Helen Mirren i Judi Dench. Do tego wspaniałego grona gwiazd dołączyła także Meryl Streep, ale nie tylko ona.

Również w Polsce możemy znaleźć gwiazdy, które nie boją się siwych pasm. Bez wątpienia należy do nich żona Bogusława Lindy - Lidia Popiel. Od pewnego czasu także Danuta Stenka zachwyca nas srebrzystymi kosmykami. 

Zobaczcie w galerii, które gwiazdy z dumą prezentują siwe włosy na czerwonym dywanie.

Zobacz także: Te gwiazdy przeszły tyle operacji plastycznych, że już nie przypominają dawnych siebie

loader