Zamknij
Te gwiazdy mają problemy z cerą. Nie boją się głośno o tym mówić
  • Cameron Diaz z trądzikiem
  • 10 Zobacz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Choć gwiazdy zazwyczaj prezentują się rewelacyjnie, też miewają problemy z cerą. Te znane osoby nie boją się przyznać, że zmagają się z trądzikiem.

Niemal każdemu z nas zdarzają się mniejsze lub większe problemy z cerą. Trądzik, sezonowe krostki, alergiczne lub atopowe zapalenia skóry - te i inne problemy bywają naprawdę uciążliwe. Łatwiej jednak jest je znieść, gdy zdajemy sobie sprawę z tego, że również gwiazdy, które zazwyczaj prezentują się rewelacyjnie, muszą zmagać się z takimi schorzeniami. Niektóre znane osoby doskonale o tym wiedzą, w związku z czym otwarcie przyznają swoim fanom, że miewają problemy z cerą. 

Te gwiazdy mają problemy z cerą. Nie boją się głośno o tym mówić

Otwarcie o swoim problemie z trądzikiem mówi m.in. Blanka Lipińska. Autorka "365 dni" przyznała, że przez lata się z nim zmagała i był on dla niej wyjątkowo uciążliwy. 

Byłam zsypana - całe boki twarzy, pod brodą - takimi wielkimi, bordowymi bombami - mówiła na Instastory. 

Okazuje się, że Blance pomógł kolagen, który regularnie pije. Do dziś jednak zmaga się z bliznami po trądziku, których częściowo udało jej się już pozbyć. Podobnie jest w przypadku Sandry Kubickiej. Modelka przyznaje, że odkąd zdiagnozowano u niej zespół policystycznych jajników, jej twarz była w opłakanym stanie. Dopiero odpowiednio dobrane leki pomogły jej uporać się z trądzikiem.

Zobacz, jakie jeszcze gwiazdy mają problemy z cerą i nie boją się o tym mówić. 

Zobacz także: Najgorsze fryzury gwiazd. Dziś zapewne chcą o nich zapomnieć