Zamknij

Tatuaż na nadgarstku - czy boli? Poznaj modne wzory, ich znaczenie oraz cenę

05.10.2022 15:46

Na tatuaż na nadgarstku decyduje się wiele osób. Postanowiliśmy więc sprawdzić, ile kosztuje taka "dziarka", czy boli oraz jakie są najpopularniejsze wzory.

Tatuaż na nadgarstku - czy boli? Modne wzory i ich znaczenie, cena
fot. SHUTTERSTOCK

Tatuaże na nadgarstku cieszą się ogromną popularnością. Na "dziarę" w tym miejscu decydują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Trzeba jednak pamiętać, że rysunek czy napis na ręce będzie bardzo widoczny. Można go zakryć wyłącznie, zakładając długi rękaw, co latem może być dość problematyczne. Dlatego ważne, aby przed umówieniem się do tatuatora, dobrze przemyśleć wzór, który chcemy sobie "wydziarać". Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje o tatuażach na nadgarstku, w tym ich cenę oraz stopień bólu. Sprawdzimy też, jakie obecnie są najmodniejsze wzory.

Zobacz także: Pozwoliła swojej 5-letniej córce rozjaśnić włosy. Internauci są podzieleni

Czy tatuaż na nadgarstku boli?

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat tego, czy tatuaż na nadgarstku boli. Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, jaki mamy próg bólu. Niektórzy przesypiają całą sesję, inni czują lekki dyskomfort, a część zaciska zęby przy każdym ukłuciu. 

Jednak niektóre salony stworzyły coś takiego jak "tatuażowa mapa bólu". Za jej pomocą sprawdzimy, gdzie zazwyczaj odczuwa się największy dyskomfort. Według takich rozpisek natężenie bólu przy robieniu tatuażu na nadgarstku oceniane jest na poziomie między lekkim a średnim. Tak jak już jednak wspominaliśmy, każdy może go odczuwać inaczej. Warto też w tym miejscu zaznaczyć, że część salonów oferuje znieczulenie podczas tatuowania.

Tatuaż na nadgarstku - modne wzory i ich znaczenie

W przypadku tatuaży na nadgarstku świetnie sprawdzi się zarówno napis, jak i rysunek. Od lat ogromną popularnością cieszy się wzór, jakim jest znak nieskończoności. Tzw. przewrócona ósemka symbolizuje trwałość i wieczność. Kojarzy się też z wielką miłością. 

Ciekawym pomysłem na tatuaż na nadgarstku jest też bransoletka. Wzór ten ma przypominać prawdziwą biżuterię. Osoby, które wolą subtelne "dziary", mogą pomyśleć o wytatuowaniu sobie cienkiego łańcuszka, drobnych koralików czy delikatnych gałązek. Z kolei u fanów mocniejszych "dziarek" świetnie sprawdzą się grubsze kreski.

Zobacz także: Marzyła, by wyglądać jak Pamela Anderson. Wydała fortunę na operacje plastyczne

Dużą popularnością cieszą się też napisy na nadgarstku. Najczęściej są to pojedyncze słowa lub krótkie sentencje, które z jakichś powodów są bliskie naszemu sercu. Wśród modnych wzorów można wymienić również różę, symoblizującą miłość, namiętność i piękno.

Ile kosztuje tatuaż na nadgarstku? Cena

Ceny tatuażu na nadgarstku mogą być bardzo różne. Wszystko zależy od wielkości naszej "dziary" oraz oczywiście salonu. Zazwyczaj jednak kwoty te wahają się od około 200 do ok. 300 zł.

A ty planujesz zrobić sobie tatuaż na nadgarstku?

Zobacz także: Ta kobieta przez 8 dni nie myła głowy. Ludzie nazywają ją "królową tłustych włosów"

loader
Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl