Zamknij

Jak dziś wyglądałaby księżna Diana? Ten artysta stworzył jej portret

30.06.2022 09:13
Tak dziś wyglądałaby księżna Diana. Artysta stworzył jej portret
fot. Bridgeman Images/East News

Księżna Diana w tym roku skończyłaby 61 lat. Jak wyglądałaby, gdyby nadal żyła? Ten artysta pokusił się o przygotowanie jej portretu. Jest przepiękny.

Choć księżna Diana zmarła 25 lat temu, jej postać do dziś wzbudza olbrzymie emocje. Trudno się temu dziwić. Jej synowie wciąż są obecni na pierwszych stronach gazet. W dodatku książę William pełni coraz ważniejsze funkcje. Śledząc losy rodziny królewskiej, nie sposób nie pomyśleć o tym, jak dziś wyglądałaby księżna Diana. Niedawno w sieci pojawiły się grafiki prezentujące jej współczesny wygląd. Teraz jeden z internetowych artystów stworzył portret 61-letniej Lady Di. Zobaczcie, jak wygląda.

Zobacz także: Księżna Diana chciała ponownie wyjść za mąż? Fotograf zdradził jej wielką tajemnicę

Tak dziś wyglądałaby księżna Diana. Artysta stworzył jej portret

Księżna Diana była uwielbiana przez poddanych. Nic więc dziwnego, że ludzie na całym świecie nadal ciepło ją wspominają i zastanawiają się, jak wyglądałaby dziś oraz w jaki sposób by się zachowywała.

Brazylijski artysta, Hidreley Diao, tworzy portrety różnych znanych osób. Przy pomocy programu graficznego sprawdza, jak wyglądałyby gwiazdy, które zmarły wiele lat temu. W jego portfolio znalazł się także portret księżnej Diany.

Lady Di 25 lat temu zginęła w wypadku samochodowym. Dziś miałaby już 61 lat i byłaby szczęśliwą babcią. Diao uważa, że nadal prezentowałaby się zjawiskowo - przynajmniej o tym może świadczyć przygotowana przez niego grafika. Na twarzy księżnej w zasadzie nie widać zmarszczek - wygląda promiennie i dostojnie. 

Piękna. 

 

Niesamowite. 

 

Wspaniała praca - piszą zachwyceni internauci.

Sami zobaczcie, jak dziś wyglądałaby księżna Diana.

Zobacz także: Księżna Diana nagrała taśmy dla Kate i Meghan. Dała im małżeńskie porady

Życie i śmierć księżnej Diany

Księżna Diana nie miała łatwego życia. Gdy jeszcze mieszkała w domu rodzinnym, została porzucona przez matkę. W kolejnych latach również towarzyszyło jej uczucie osamotnienia. Zwłaszcza gdy wyszła za mąż za księcia Karola.

Ich małżeństwo nie należało do udanych. Karol niemal od początku zdradzał Dianę z Kamilą. Problemy osobiste doprowadziły Lady Di do zaburzeń odżywiania. Miały one miejsce przez całe jej małżeństwo z synem królowej, aż do ich rozwodu w 1996 roku. Rok później w Paryżu doszło do tragicznego wypadku z udziałem księżnej. Diana została przetransportowana do szpitala, w którym zmarła w wyniku licznych obrażeń wewnętrznych. 

Zobacz także: Była przyjaciółką Diany w rodzinie królewskiej. Też zmagała się z zaburzeniami odżywiania

Księżna Diana
16 Zobacz galerię
fot. Eastnews

Źródło: plotek.pl/Instagram