Zamknij

Jak dziś wyglądałaby Marilyn Monroe? Ten artysta stworzył jej portret

12.07.2022 13:16

Marilyn Monroe zmarła 60 lat temu, ale jej życie i śmierć nadal wzbudzają kontrowersje. Jak dziś wyglądałaby seksbomba starego Hollywood? Sami zobaczcie.

Tak dziś wyglądałaby Marilyn Monroe. Miałaby już ponad 90 lat
fot. Album/EAST NEWS

Marilyn Monroe była bardzo kontrowersyjną postacią. W latach 50. i 60. uchodziła za symbol seksu. Dla wielu kobiet była także ikoną mody i stylu. Niestety jej życie było usłane pasmem osobistych porażek. I choć zmarła w 1962 roku, do dziś jest postacią, którą interesują się ludzie na całym świecie, co także świadczy o jej ogromnej popularności. Wielu z nas zastanawia się, jak dziś wyglądałaby Marilyn Monroe, gdyby nadal żyła. Jeden z internetowych artystów pokusił się o stworzenie jej portretu.

Zobacz także: Jak dziś wyglądałaby księżna Diana? Ten artysta stworzył jej portret

Tak dziś wyglądałaby Marilyn Monroe. Miałaby już ponad 90 lat

Marilyn Monroe była piękną blondynką. Ze względu na swoje ponętne krągłości uchodziła za prawdziwą seksbombę. A jak wyglądałaby po upływie lat? 

Dziś Marilyn Monroe miałaby już 95 lat. Brazylijski artysta, Hidreley Diao, stworzył przy pomocy programu graficznego aktualny portret Marilyn Monroe. Trzeba przyznać, że nadal prezentowałaby się zjawiskowo.

Wow.
 
Piękna Marilyn. 
 
Imponujące - piszą internauci.

Sami zobaczcie, jak dziś wyglądałaby Marilyn Monroe. 

Zobacz także: Marilyn Monroe wpadła w oko księciu. Omal nie dołączyła do rodziny królewskiej

Śmierć Marilyn Monroe

Marilyn Monroe zmarła w wieku 36 lat. Do dziś krąży wiele spekulacji na temat jej śmierci. Według niektórych do zatrzymania krążenia doszło na skutek przedawkowania leków przez gwiazdę. Inni uważają, że do jej śmierci przyczyniły się osoby trzecie.

Ze względu na zażyłość Marilyn z braćmi Kennedy powstało wiele spekulacji dotyczących zatajania prawdziwych przyczyn śmierci Monroe. O tym mówi też najnowszy dokument na Netflixie pt. "Tajemnice Marilyn Monroe: Nieznane nagrania". Jeżeli jesteście zainteresowani życiem gwiazdy, warto go obejrzeć. 

Zobacz także: Prawdziwy makijaż w stylu Marilyn Monroe. Zdradzamy tajniki jej piękna

loader
Metamorfozy polskich gwiazd. Nie uwierzycie, że one tak wyglądały [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Źródło: plotek.pl/Instagram