Zamknij

Włosy tej współczesnej "Roszpunki" mają prawie 1,5 m. Pielęgnuje je przez 16 godzin tygodniowo

08.10.2021 11:53
Ta współczesna "Roszpunka" ma 1,5-metrowe włosy. Pielęgnuje je 16 godzin tygodniowo
fot. Shutterstock

Niektóre kobiety przez wiele lat zapuszczają swoje kosmyki. Ta współczesna "Roszpunka" ma już pasma o długości 1,5 m. Opowiedziała o ich pielęgnacji.

Na świecie istnieje wiele współczesnych "Roszpunek", które od lat zapuszczają włosy, żeby cieszyć się długimi pasmami. Każda z nich zachwyca nimi internautów, ponieważ odpowiednio pielęgnują swoje kosmyki. Ta kobieta również przykłada do tego dużą wagę. Alena Mazanik na pielęgnację swoich włosów poświęca aż szesnaście godzin tygodniowo, czyli ponad dwie godziny dziennie. Zobaczcie, co takiego robi, żeby cieszyć się zjawiskowymi, długimi kosmykami. 

Zobacz także:  Przez 30 lat nie obcinała włosów. Współczesna "Roszpunka" zdradza, w czym tkwi jej sekret 

Ta współczesna "Roszpunka" ma 1,5-metrowe włosy

Alena Mazanik to 35-letnia Rosjanka, która cieszy się olbrzymią popularnością na Instagramie. Trudno się dziwić - jej włosy robią wrażenie na wszystkich. 

Kobieta zapuściła niespełna 1,5-metrowe kosmyki. Jak podaje dailymail.co.uk, aktualnie pasma Aleny mają prawie 130 cm. Ona sama zdobyła już ponad 20 tysięcy obserwatorów na Instagramie. Każdy z nich jest pod wrażeniem jej przepięknych pasm. 

Trudno się temu dziwić. Nie ma możliwości, żeby lśniące i kręcone włosy Rosjanki nie zrobiły na kimś wrażenia. Internauci zachwycają się każdą jej fryzurą. 

Jestem definitywnie zakochany w twoich niewiarygodnie pięknych włosach.

 

Cudowny kucyk. 

 

Uwielbiam twoje włosy - możemy przeczytać pod zdjęciami Aleny.

Kobieta zdradziła, jak pielęgnuje swoje włosy. Okazuje się, że dba o nie cztery razy w tygodniu, ale aż przez cztery godziny. Poniżej możecie poznać jej triki.

Zobacz także:  To prawdziwa polska Roszpunka. Ma włosy do ziemi

Pielęgnuje włosy przez 16 godzin tygodniowo

Portal dailymail.co.uk opisał rutynę pielęgnacyjną "Roszpunki". Alena przede wszystkim używa ziołowych wcierek, masek i olejków, przy pomocy których masuje skórę głowy. Dzięki temu stymuluje cebulki do szybszego wzrostu kosmyków. 

Dodatkowo 35-latka wybiera szampony, które zmiękczają pasma. Nie zapomina o maskach nawilżających, które jednocześnie nabłyszczają jej kosmyki. To właśnie dzięki temu Alena może cieszyć się piękną i lśniącą fryzurą.

Zobacz także:  Ta współczesna "Roszpunka" od 18 lat nie obcina włosów. Dziś mają prawie 2 metry długości

Źródło: dailymail.co.uk