Zamknij

Ta tiktokerka zachwyca urodą i przypomina znaną aktorkę. Internauci myśleli, że to konto gwiazdy

05.07.2021 10:55
Ta tiktokerka zachwyca urodą i przypomina Jennifer Aniston. To jej sobowtór
fot. Shutterstock

Niektórzy ludzie mają to szczęście, że wyglądają niemal identycznie jak znane osoby. Ta tiktokerka przypomina gwiazdę serialu "Przyjaciele" i zachwyca urodą.

Każdy z nas najprawdopodobniej kogoś przypomina. Z reguły są to nasi bliscy. Niektórzy jednak z biegiem lat upodabniają się do znanych osób. Na świecie pełno jest tzw. sobowtórów gwiazd. Media co chwilę rozpisują się na temat kolejnej osoby, która przypomina Jennifer Lopez lub inną popularną wokalistkę. Teraz jednak na TikToku furorę robi kobieta, która wygląda identycznie jak znana aktorka, a jednocześnie jedna z największych gwiazd serialu "Przyjaciele". Sami zobaczcie, jak prezentuje się tiktokerka i czy zgadzacie się z opinią internautów.

Zobacz także: Ta dziewczyna ma najpiękniejsze włosy na TikToku. Internauci: "Wymiatasz tym kolorem"

Ta tiktokerka zachwyca urodą i przypomina znaną aktorkę

Ta dziewczyna ma piękne, błękitne oczy i długie blond włosy. Zachwyca urodą i jednocześnie, zdaniem internautów, przypomina znaną na całym świecie aktorkę.

Mowa o Jennifer Aniston. Wystarczy obejrzeć pierwszy filmik na profilu @she_plusthree, żeby dostrzec uderzające podobieństwo tiktokerki do amerykańskiej gwiazdy. Zwłaszcza że do tego nagrania dziewczyna podłożyła głos samej Jennifer. Internauci są zachwyceni. 

Naprawdę myślałam, że to Jennifer Aniston. 

 

Myślałam, że to konto Jennifer Aniston. 

 

Więc nie jesteś Jennifer Aniston? 

Tiktokerka musiała aż napisać na swoim profilu, że nie jest Jennifer Aniston, żeby internauci przestali mylić ją z aktorką. Sami tylko zobaczcie, jak się prezentuje. Poniżej możecie poznać więcej informacji na jej temat. 

Zobacz także: Fryzjer Jennifer Aniston zdradził, jak dba o włosy aktorki. Używa kosmetyków z popularnej drogerii

Jennifer Aniston ma sobowtóra. Ta tiktokerka wygląda identycznie

Jak podaje magazyn "E! News", sobowtórka Jennifer Aniston ma na imię Lisa. Największą popularność na TikToku przyniósł jej powyższy filmik, na którym naśladuje aktorkę. Właśnie za to dziewczynę pokochali fani "Przyjaciół". 

Lisa to przede wszystkim piękna kobieta o zjawiskowych błękitnych oczach i długich blond włosach. Co zapewnia jej podobieństwo do Jennifer? Przede wszystkim identyczna fryzura. Obie posiadają długie kosmyki, mocno wycieniowane z przodu. Mają też bardzo podobny profil, dzięki takim samym rysom twarzy i podbródkowi. 

Zobacz także: Te rozstania gwiazd wstrząsnęły całym światem. Wy też im kibicowaliście?