Zamknij

Ta tania odżywka do włosów sprawi, że będą szybciej rosnąć. Cena pozytywnie zaskakuje!

17.09.2020 09:54
silne i mocne włosy
fot. Shutterstock

Silne i mocne włosy to marzenie wielu kobiet. Warto rozejrzeć się więc za odpowiednim produktem, który pomoże nam uzyskać upragniony efekt. Sprawdźcie odżywkę, która w ostatnim czasie wpadła nam w oko.

Jeśli chcecie mieć mocne i silne włosy, koniecznie wypróbujcie odżywkę brzozową, która jak się okazuje, jest drogocennym kosmetykiem. Regularne stosowanie z pewnością szybko przyniesie zaskakujące efekty. Dodatkowo cena produktu zachęca do jego kupna. Sprawdźcie, o jaki produkt chodzi.

Odżywka na porost włosów

Ta tania odżywka sprawdzi się wśród tych z was, którzy chcą, aby ich włosy zaczęły szybciej rosnąć. Ta wegańska odżywka do włosów to specjalna kompozycja olejów roślinnych oraz organicznych ekstraktów, które mają za zadanie chronić włosy przed uszkodzeniami. Naturalne składniki, w tym ekstrakt z liści brzozy sprawiają, że włosy stają się znacznie bardziej odżywione oraz zaczynają szybciej rosnąć.

Odżywkę należy stosować jak każdą wcierkę, czyli stosować ją na umyte i osuszone lekko ręcznikiem włosy. Odżywkę brzozową White Agafi można stosować do wszystkich rodzajów włosów. Już po pierwszych dwóch tygodniach regularnego stosowania zauważymy pierwsze rezultaty. Odżywkę można kupić w bardzo niskiej cenie. Jej cena to około 5 złotych za buteleczkę.

Screenshot_2020-09-17 Odżywka brzozowa do wszystkich rodzajów włosów 280 ml White Agafi
fot. materały sloneczko-sklep24.pl

Wypróbujesz taką odżywkę?

Zobacz także: Ten jeden preparat do włosów przyspieszy ich porost. Kosztuje mniej niż 20 złotych!

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?