Zamknij

Selena Gomez ma sobowtóra w Polsce. Kobieta wygląda niemal identycznie jak gwiazda

29.10.2021 09:10
Selena Gomez ma sobowtóra w Polsce. Kobieta wygląda niemal identycznie jak gwiazda
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Podobno każdy ma swojego sobowtóra, a czasem nawet kilku. Patrząc na zdjęcia tej Polki, trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Kobieta do złudzenia przypomina amerykańską gwiazdę - Selenę Gomez.

Paulina to Polka, która działa w sieci pod pseudonimem "Baoliin". Influencerka regularnie dostaje wiadomości od obserwatorów, że wygląda jak siostra Seleny Gomez. Ale to nie wszystko. Wiele osób uważa także, że kobieta ma głos jak Sanah. Sprawdźcie sami.

Ta Polka wygląda jak Selena Gomez. Kim jest "Baoliin"?

Selena Gomez stała się inspiracją dla osób na całym świecie. Tysiące kobiet marzą, by wyglądać jak amerykańska gwiazda. Do tego grona "szczęściarzy" należy... Polka. Mowa tu o Paulinie, która w sieci działa pod enigmatycznym pseudonimem "Baoliin".

Internauci odkryli polskiego sobowtóra Seleny Gomez za pośrednictwem TikToka. To właśnie w tym popularnym serwisie przypadkowo natknęli się na profil Pauliny, która - według nich - do złudzenia przypomina amerykańską idolkę.

Ale to nie wszystko. Okazuje się, że internauci zaobserwowali coś jeszcze. Według wielu obserwatorów "Baoliin" brzmi jak polska artystka -  Sanah.

Zobacz także:  Ta Polka wygląda jak Jennifer Lopez. W dodatku śpiewa jej utwory

Polski sobowtór Seleny Gomez

W pewnym momencie pod filmami "Baoliin" na TikToku zaczęło pojawiać się mnóstwo komentarzy na temat jej podobieństwa do Seleny Gomez. Użytkowniczka serwisu, której profil obecnie obserwuje blisko 700 tys. osób, postanowiła odnieść się do wpisów internautów. Paulina nagrała filmik, w którym wykonuje makijaż inspirowany słynną gwiazdą. 

Jak dwie krople wody!

 

Bardzo podobne.

 

Jesteś identyczna - brzmią komentarze pod wideo.

Też widzicie to podobieństwo?

Zobacz także:  Selena Gomez zmieniła fryzurę. Gwiazda postawiła na najmodniejsze cięcie tego sezonu

RadioZET.pl