Zamknij

Ta Polka wygląda jak Jennifer Lopez. W dodatku śpiewa jej utwory

15.09.2021 10:53
Ta Polka wygląda jak Jennifer Lopez. Kim jest Monika Chojdak?
fot. LAURENT LAURENT VU/SIPA/SIPA/East News

Często mówi się o sobowtórach różnych gwiazd. Trudno jednak o tak uderzające podobieństwo, jak w przypadku tej Polki. Do złudzenia przypomina Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez jest jedną z najpiękniejszych gwiazd show-biznesu. Od lat cieszy się zjawiskowym i młodym wyglądem. Wiele kobiet chciałoby się zatem prezentować tak samo jak ta latynoska wokalistka. Do grona szczęściarek należy Polka, Monika Chojdak. Jakiś czas temu kobieta została okrzyknięta sobowtórem Jennifer Lopez. Nie da się ukryć, że patrząc na jej zdjęcia, można zauważyć uderzające podobieństwo do gwiazdy. Zwłaszcza że Monika także jest piosenkarką i chętnie wykonuje utwory z repertuaru Lopez.

Zobacz także: Ta tiktokerka zachwyca urodą i przypomina znaną aktorkę. Internauci myśleli, że to konto gwiazdy

Ta Polka wygląda jak Jennifer Lopez

Monika Chojdak została okrzykniętą polską Jennifer Lopez. Trudno się temu dziwić. Bije od niej uderzające podobieństwo do latynoskiej artystki, przez co założyła nawet profil na Instagramie o nazwie @belikejlo

Kobieta wielokrotnie była porównywana do Lopez, którą prywatnie bardzo lubi. I choć na co dzień stara się nie stylizować na wokalistkę, postanowiła wykorzystać swoje podobieństwo do niej. 

Ktoś dopatrzył się we mnie tego podobieństwa już dawno temu, a ja po wielu latach postanowiłam się tym zabawić. Bardzo lubię śpiewać, to jest moja olbrzymia pasja. Stwierdziłam, że wykorzystam to podobieństwo i swoje umiejętności wokalne. Myślę, że to bardzo fajny pomysł, którego nie ma dzisiaj u nas na rynku w Polsce. I byłoby fajnie, gdyby ktoś to docenił. Dla mnie to jest projekt z przymrużeniem oka, który mam nadzieję otworzy mi kolejne drzwi - powiedziała kobieta w rozmowie z Onetem. 

Okazuje się, że starania się jej opłaciły, bo nawet sama Jennifer Lopez zaobserwowała jej profil. Zarówno fani wokalistki, jak i Moniki, których ta ma coraz więcej, każdego dnia nie mogą nadziwić się jej podobieństwu do kultowej już wokalistki. 

Cała Jenny.

 

Piękna polska Jennifer Lopez. 

 

J.Lo zostaje w tyle - piszą internauci pod jej zdjęciami.

Wy także widzicie podobieństwo?

Zobacz także: Jennifer Lopez znów zachwyciła figurą w bikini. Gwiazda ciężko pracuje nad sylwetką

Monika Chojdak to sobowtór Jennifer Lopez. Czym się zajmuje?

Monika Chojdak od dłuższego czasu obecna jest w show-biznesie. Nie tylko ze względu na swoje uderzające podobieństwo do Jennifer Lopez. 

Okazuje się, że kobieta sama próbuje robić karierę muzyczną. Brała udział w takich programach jak "Bitwa na głosy", "The Voice of Poland" oraz "Śpiewajmy razem. All Together Now". Niedawno gościła także w show "Jaka to melodia?", w którym była jednym z sobowtórów gwiazd, tuż obok osób ustylizowanych na Freddiego Mercury'ego oraz Marilyn Monroe. 

Zobacz także: Jennifer Lopez zdradziła sekret swojej urody. Stosuje produkt, który większość z nas ma w kuchni

Sobowtóry Jennifer Lopez, Freddiego Mercury'ego i Marilyn Monroe
fot.

VIPHOTO/East News

Źródło: Instagram/kobieta.onet.pl