Zamknij

Twoje brwi są niesforne i trudno je ułożyć? Możesz skorzystać z... lakieru do włosów

25.02.2021 10:23

Niesforne brwi to zmora wielu kobiet. By wyglądały estetycznie, potrzeba wiele pracy na ich staranne ułożenie. Nie zawsze jednak jest na to czas. W takiej sytuacji bardzo pomocny może się okazać lakier do włosów, który skutecznie zatrzyma brwi na swoim miejscu.

Sposób na niesforne brwi. Możesz ułożyć je za pomocą... lakieru do włosów
fot. SHUTTERSTOCK

Brwi nadają charakteru całej twarzy. Podkreślają jej rysy oraz oprawę oczu. Nic więc dziwnego, że wiele kobiet poświęca dużo czasu na ich odpowiednią pielęgnację. Każda z nas w końcu marzy o gęstych, grubych brwiach, których szczęśliwą posiadaczką jest Cara Delevingne. Co jednak zrobić, gdy są niesforne i trudno utrzymać je w ryzach? Okazuje się, że najlepszym ratunkiem może być lakier do włosów.

Sposób na niesforne brwi. Możesz ułożyć je za pomocą lakieru do włosów

Lakier do włosów to jeden z najlepszych sposobów na ułożenie niesfornych brwi. Jak to zrobić? To bardzo proste. Na początku dobrze by było zaopatrzyć się w niewielką szczoteczkę - najlepiej po nieużywanej już maskarze. Wystarczy spryskać ją odpowiednią ilością lakieru do włosów (nie za dużo!), a następnie delikatnie przeczesać brwi.

Użyty przez nas produkt skutecznie zatrzyma je na swoim miejscu. Niewątpliwą zaletą tej metody jest także to, że jest ona bardzo trwała. Dzięki temu przez cały dzień będzie można cieszyć się pięknymi, ułożonymi brwiami. Ponadto będą one wyglądać bardziej naturalnie, niż po zastosowaniu na przykład specjalnego żelu.

Zastosowania lakieru do włosów, o których nie miałaś pojęcia

Okazuje się, że lakier do włosów może być doskonałym rozwiązaniem także innych problemów. Produkt ten usuwa na przykład plamy po makijażu. Przed włożeniem do pralki wystarczy spryskać brudne miejsce odrobiną lakieru, a następnie poczekać aż wyschnie. 

Ponadto kosmetyk zapobiega także powstawaniu oczek w rajstopach, pomaga nawlec nici na igłę oraz powstrzymuje ślizganie się nóg w butach.

loader

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

RadioZET.pl