Zamknij

Izabela Trojanowska zdradziła sekret swojej urody. Co robi, żeby młodo wyglądać?

28.09.2021 10:25
Izabela Trojanowska zdradziła sekret swojej urody. Co robi, żeby młodo wyglądać?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Izabela Trojanowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek i wokalistek. Fani zachwycają się jednak nie tylko jej nieziemskim głosem, ale i zjawiskowym wyglądem. Jakiś czas temu gwiazda zdradziła, jak dba o urodę. W czym tkwi jej sekret?

Izabela Trojanowska pod koniec kwietnia 2021 roku skończyła 66 lat. Patrząc na zdjęcia gwiazdy, naprawdę trudno w to uwierzyć. Legendarna wokalistka cały czas zachwyca pięknym i młodym wyglądem. Sprawdziliśmy, jak Izabela Trojanowska dba o urodę.

Sposób Izabeli Trojanowskiej na młody wygląd

Izabela Trojanowska to aktorka i wokalistka, która cieszy się ogromną popularnością. Na swoim koncie ma liczne przeboje, a jej utwór pt. "Wszystko, czego dziś chcę" z 1981 roku nadal porusza słuchaczy.

Gwiazda zachwyca wielkim talentem, ale i urodą. Nic więc dziwnego, że fani piosenkarki regularnie pytają ją, jaki jest sekret jej młodego wyglądu. Izabela Trojanowska jakiś czas temu postanowiła podzielić się swoim sposobem na urodę. 

Jak podaje portal gazeta.pl, aktorka jest przeciwniczką wszelkich operacji plastycznych. Zamiast tego stawia na nieinwazyjne metody poprawiania wyglądu. Regularnie chodzi na masaże, wykonuje zabiegi nawilżające i odżywiające skórę twarzy. Portal gazeta.pl przytoczył jej wypowiedź z wywiadu, którego udzieliła serwisowi plejada.pl:

Uważam, że kobieta powinna być zadbana. Ja chodzę do kosmetyczki, która robi mi masaże twarzy, dotlenia mi skórę, ostrzykuje mi twarz witaminami. Z wiekiem np. moja szyja mi się mniej podoba, więc działam miejscowo takimi zabiegami, które odżywiają. Nie miałam nigdy robionego liftingu twarzy, bo koleżanka aktorka mi to odradziła.

Izabela Trojanowska zdradziła sekret swojej urody

Dla aktorki bardzo ważna jest także właściwa dieta. Izabela Trojanowska dba, by jej posiłki były zrobione wyłącznie ze zdrowych produktów dobrej jakości. W jej menu dużą rolę odgrywają warzywa oraz owoce.

Ponadto gwiazda nie zapomina o aktywności fizycznej. Regularnie dba o swoją kondycję. Uwielbia jeździć na rowerze, od czasu do czasu ćwiczy na siłowni lub po prostu spędza czas na świeżym powietrzu.

Jestem zapaloną rowerzystką, rozpoczęłam już sezon i odbywam wycieczki z Wilanowa do Powsina na terenie Warszawy - mówiła w rozmowie z plejadą.pl.

RadioZET.pl/gazeta.pl/plejada.pl