Zamknij

Skorygowała sobie usta i trafiła do szpitala. Teraz przestrzega innych

04.08.2022 09:34
Skorygowała sobie usta i trafiła do szpitala. Teraz przestrzega innych
fot. SHUTTERSTOCK

Pewna tiktokerka postanowiła poddać się zabiegowi rozpuszczenia wypełniacza ust. Kobieta dostała jednak silnej reakcji alergicznej i trafiła do szpitala. Teraz przestrzega innych.

Zabieg powiększania ust cieszy się sporą popularnością. Dzięki niemu można łatwo i szybko zmienić wygląd warg. Niekiedy końcowy efekt może jednak odbiegać od oczekiwań klientki lub mogą pojawić się jakieś powikłania. Wówczas część pań decyduje się na korektę. Tak też zrobiła tiktokerka @rubesfr. Kobieta poddała się zabiegowi rozpuszczenia wypełniacza ust i trafiła do szpitala.

Zobacz także: To najpiękniejsza kobieta na świecie. Zdaniem naukowców jej twarz jest niemal idealna

Skorygowała sobie usta i trafiła do szpitala

O tej historii napisał portal dziendobry.tvn.pl. Tiktokerka @rubesfr poszła na zabieg rozpuszczania wypełniacza z ust. Kobieta doznała jednak silnej reakcji alergicznej. Na swoim profilu opublikowała nagranie, w którym pokazała, jak wyglądała jej twarz.

Górna warga influencerki przybrała monstrualne rozmiary. Ponadto jej buzia była bardzo opuchnięta. Gdy kobieta zobaczyła, co się z nią dzieje, natychmiast pojechała do szpitala. Na szczęście reakcja alergiczna ustąpiła i wszystko dobrze się skończyło.

Tiktokerka przestrzega innych

Tiktokerka opublikowała nagranie na swoim profilu, żeby przestrzec inne kobiety przed poddaniem się podobnym zabiegom. Wideo błyskawicznie obiegło sieć. Do tej pory obejrzano je ponad 2,5 mln razy.

Niektórzy podziękowali kobiecie za podzielenie się swoim doświadczeniem i napisali, że może dzięki niej teraz inni zachowają większą ostrożność. Część osób z kolei zaczęła zarzucać jej, że być może korzystała z niesprawdzonych usług. Jeden z użytkowników aplikacji natomiast zażartował i napisał, że zauważył uderzające podobieństwo między tiktokerką a Homerem Simpsonem. 

Zobacz także: Użyła przeterminowanego kosmetyku. Oto co stało się z jej skórą

Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/dziendobry.tvn.pl