Zamknij

Seksowna mama ma problem z posyłaniem dziecka do żłobka. Wszystko przez jej wygląd

20.07.2022 12:17

Większość z nas marzy o pięknym wyglądzie i zjawiskowej figurze. Okazuje się, że to może być też uciążliwe - tak jak w przypadku tej seksownej mamy.

Seksowna mama boi się posyłać dziecko do żłobka. Inne mamy są o nią zazdrosne
fot. Shutterstock

Wydawać się może, że piękny wygląd tylko pomaga w życiu. Mówi się bowiem, że ładne i seksowne kobiety są w stanie osiągnąć więcej właśnie dzięki swojej prezencji. Okazuje się, że nic bardziej mylnego. Są bowiem atrakcyjne panie, które przez swój wygląd muszą zmagać się z nieprzyjemnymi komentarzami, a nawet dyskryminacją. Jedną z takich osób jest ta kobieta. Boi się prowadzić swoje dziecko do żłobka, ponieważ czuje się oceniana przez inne mamy. Wszystko z powodu jej wyglądu.

Zobacz także: Seksowna mama podbija TikToka. Nie wszyscy są dla niej mili: "Dobra mama nie ubiera się i nie zachowuje jak ty"

Seksowna mama boi się posyłać dziecko do żłobka - przez swój wygląd

Instagramerka @lena.the.mom jest szczęśliwą mamą uroczej córeczki. Chętnie publikuje zdjęcia z dzieckiem na swoim profilu. Ma jednak problem z wysyłaniem małej do żłobka i to nie ze względu na ich przywiązanie.

Okazuje się, że inne mamy są zazdrosne o wygląd tej kobiety. Lena jest bowiem piękna i może pochwalić się seksownymi krągłościami. To bywa dla niej kłopotliwe. Śmieje się wręcz, że jest "zbyt gorąca na żłobek".

Wydaje mi się, że niektóre z tych mam myślą, że się rozbiorę i zacznę uprawiać seks z ich mężami, jeśli nie będą obserwować każdego mojego ruchu - żali się w rozmowie z thesun.co.uk. 

Kobieta dodała też, że nigdy by czegoś takiego nie zrobiła. Sama ma szczęśliwą rodzinę, której nie zamierza burzyć. I choć jej życie wygląda jak bajkowe, w rzeczywistości to kreacja w mediach społecznościowych. Jest normalną mamą, która uwielbia zajmować się swoim dzieckiem i gotować dla całej rodziny. 

Jestem odnoszącą sukcesy blogerką, przedsiębiorczynią i bizneswoman, która zbudowała swoją markę od zera. Mój narzeczony odnosi sukcesy i szanujemy siebie i innych, niezależnie od tego, co niektórzy myślą - dodaje.

Sami zobaczcie, jak wygląda ta seksowna mama. 

Zobacz także: Ta kobieta została okrzyknięta najgorętszą mamą w sieci. Zachwyca swoją urodą

Inne mamy ze żłobka są o nią zazdrosne. Internauci próbują ją pocieszyć

Lena ma ponad pół miliona obserwatorów na Instagramie. Większość internautów uważa, że jest wspaniałą mamą. 

Jest szczęściarą, że jesteś jej mamą. 
 
Macierzyństwo ci służy. 

W sieci też jednak zdarzają się krytyczne komentarze, z którymi Lena musi się zmagać.

Nie umieszczaj zdjęć swojego dziecka w sieci... Bądź mamą i sama przestań się bawić.

A co wy o tym sądzicie? 

Zobacz także: Seksowna mama zdradziła swój sposób na szczupłą sylwetkę. Przestrzega głównie 3 rzeczy

loader
Gwiazdorzy, którzy są coraz przystojniejsi wraz z wiekiem. Pięknie się starzeją
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

Źródło: thesun.co.uk/Instagram