Zamknij

Izabela Janachowska zdradziła swoje sposoby na piękną cerę. Warto wziąć z niej przykład

19.04.2021 10:01
Izabela Janachowska
fot. East News

Izabela Janachowska może pochwalić się nieskazitelną cerą. Zastanawiacie się, jak ona to robi, że jej skóra zawsze wygląda idealnie? Okazuje się, że gwiazda stosuje kilka prostych zasad. Sprawdźcie szczegóły i wypróbujcie te metody.

Izabela Janachowska nie ukrywa, że lubi o siebie dbać i przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu. Prowadząca program "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" niedawno zdradziła na Instagramie swoje urodowe zasady, które stosuje na co dzień. Jak twierdzi, to dzięki nim jej skóra jest zdrowa, gładka i pełna blasku.

Sekrety urody Izabeli Janachowskiej

Patrząc na Izabelę Janachowską, mamy wrażenie, że jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze, jak teraz. Choć jest zapracowaną młodą mamą, zawsze znajduje czas na pielęgnację skóry. Zamiast stosować inwazyjne zabiegi, stawia na naturalne metody, które nigdy jej nie zawodzą i dają spektakularne rezultaty.

Najpopularniejsza polska organizatorka ślubów ostatnio została zapytana przez jedną z fanek o swoje pielęgnacyjne rytuały. Janachowska wyznała na InstaStories, że wybiera kosmetyki odpowiadające potrzebom jej skóry i używa ich regularnie. Niestety nie podzieliła się z obserwatorami konkretnymi produktami. Zdradziła jednak, że poza stosowaniem ulubionych produktów korzysta z usług lekarza medycyny estetycznej.

Zobacz także: Natalia Szroeder to jedna z najpiękniejszych polskich artystek. Jak dba o urodę?

Jak Izabela Janachowska dba o skórę?

Izabela nie ogranicza się tylko do używania kosmetyków i stosowania naturalnych zabiegów upiększających. Równie ważne znaczenie ma dla niej odpowiednia dieta oraz przyjmowanie suplementów. To dzięki nim znana ekspertka ślubna utrzymuje zdrowie i skórę w odpowiedniej kondycji.

Jeżeli chodzi o skórę, myślę, że składa się na to kilka rzeczy i tutaj nie odkryję Ameryki. Na pewno jest to suplementacja, dieta i jeszcze oddaję się w ręce najlepszego doktora - wyznała Izabela Janachowska na InstaStories.

Wy też stosujecie te zasady?

Zobaczcie w galerii, jakie są najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia.