Zamknij

Kate Winslet zdradziła sekret swojego wyglądu. Jak dba o urodę?

24.09.2021 09:21
Sekrety urodowe gwiazd: sposób Kate Winslet na piękną skórę twarzy
fot. AFP/EAST NEWS

Kate Winslet to jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie. Wyróżnia ją jednak nie tylko wielki talent, ale i zjawiskowa uroda. Jakiś czas temu artystka zdradziła, jak dba o swój wygląd.

Patrząc na zdjęcia Kate Winslet naprawdę trudno uwierzyć, że brytyjska aktorka na początku października skończy 46 lat. Gwiazda cały czas zachwyca zgrabną sylwetką i urodą - jej cera jest niezwykle gładka i zdrowo wygląda. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się, jak Kate Winslet dba o skórę. Sprawdź, w czym tkwi sekret jej urody.

Sekrety urodowe gwiazd: sposób Kate Winslet na piękną skórę twarzy

Kate Winslet chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To jedna z najpopularniejszych brytyjskich aktorek filmowych i telewizyjnych. Przełomowym momentem w jej karierze była rola Rose w wielokrotnie nagradzanym "Titanicu" Jamesa Camerona. To właśnie występ w tej produkcji zapewnił jej szeroką rozpoznawalność.

Ponadto gwiazda na swoim koncie ma także role w takich głośnych filmach jak: "Zakochany bez pamięci", "Droga do szczęścia", "Projektantka", "Niezgodna" czy "Lektor". Za tę ostatnią produkcję otrzymała statuetkę Oscara.

Kate Winslet stała się inspiracją dla kobiet na całym świecie. Fani gwiazdy podziwiają jednak nie tylko jej wyjątkowy talent aktorski, ale i zjawiskową urodę. Przy każdej sposobności zasypują ją pytaniami o jej sposoby na piękny wygląd. Jakiś czasu temu gwiazda w wywiadzie dla magazynu "Vogue" opowiedziała o swojej rutynie pielęgnacyjnej.

Jak czytamy na portalu wysokieobcasy.pl, po przebudzeniu Kate Winslet myje twarz bardzo zimną wodą. Później dokładnie ją nawilża i nakładam krem przeciwsłoneczny z filtrem SPF. Z kolei wieczorem starannie zmywa makijaż i ponownie używa serum nawilżającego.

Jak Kate Winslet dba o urodę i figurę?

Kate Winslet zdradziła również, że codziennie wypija co najmniej 2 litry wody. Ponadto stara się także wysypiać. Gwiazda uważa, że nawet najlepsze kosmetyki nie są w stanie ukryć oznak zmęczenia i podkrążonych oczu po nieprzespanej nocy. 

Jeśli chodzi o dietę, to aktorka od lat jest wegetarianką. Jej lodówka jest zatem pełna zielonych warzywa, z których - jak sama przyznaje - kocha robić smoothie.

Dla Kate Winslet ważna jest także aktywność fizyczna. Jak podaje portal wysokieobcasy.pl, jeszcze kilka lat temu mówiła, że jej ulubionymi formami treningu są: power joga, barre cardio oraz długie spacery z psem. Podczas pandemii natomiast zaczęła jeździć na rowerze stacjonarnym w domu.

RadioZET.pl/wysokieobcasy.pl