Zamknij

Ten mężczyzna do złudzenia przypomina Ryana Goslinga. Podobieństwo jest uderzające

19.11.2021 09:38
Ryan Gosling ma sobowtóra. Kim jest Johannes Laschet z Niemiec?
fot. AP/Associated Press/East News

Johannes Laschet to niemiecki influencer, który został okrzyknięty sobowtórem Ryana Goslinga. Trzeba przyznać, że podobieństwo jest uderzające. Mężczyzna wygląda jak lustrzane odbicie hollywoodzkiego gwiazdora. 

Podobno każdy z nas ma sobowtóra. Patrząc na zdjęcia Johannesa Lascheta, trudno się z tym nie zgodzić. Mężczyzna do złudzenia przypomina Ryana Goslinga. Co ciekawe, hollywoodzki aktor nie jest jednak jedyną osobą z show-biznesu, która gdzieś na świecie ma swoje lustrzane odbicie. Okazuje się, że sobowtórów mają także m.in. Angelina Jolie (w tej roli Dorien Rose), Katy Pery ( Francesca Brown), a nawet... księżna Diana ( Rose Nora Anna).

Ryan Gosling ma sobowtóra. Kim jest Johannes Laschet z Niemiec?

Ryana Goslinga chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To kanadyjski aktor, reżyser, scenarzysta oraz muzyk. Wystąpił w wielu głośnych produkcjach. Możemy go oglądać m.in. w takich filmach jak: "Pamiętnik", "Miłość Larsa", "Drive", "Kocha, lubi, szanuje", "Blue Valentine" czy "La La Land",  za który został nominowany do nagrody Oscara jako najlepszy aktor pierwszoplanowy. 

Nic więc dziwnego, że Gosling stał się inspiracją dla mężczyzn na całym świecie. Jego wygląd próbuje odtworzyć wielu fanów. Niektórzy jednak nie muszą robić za wiele w tej kwestii, bo ich naturalna uroda jest zbliżona do przystojnego aktora. Jedną z takich osób jest Johannes Laschet.

Zobacz także:  Selena Gomez ma sobowtóra w Polsce. Kobieta wygląda niemal identycznie jak gwiazda

To niemiecki influencer, który kocha modę. Ceni sobie przede wszystkim styl elegancki. Jak pisze na swoim blogu, "chciałby przyczynić się do ożywienia klasycznego stylu dżentelmena we współczesnym świecie". Miłość do ubrań zaszczepiła w mężczyźnie jego babcia, która nauczyła go szyć na maszynie. Joahannes Laschet jest synem niemieckiego polityka Armina Lascheta.

Ten mężczyzna do złudzenia przypomina Ryana Goslinga

Joahannes Laschet cieszy się ogromną popularnością w sieci. Jego konto na Instagramie obserwuje ponad 97 tys. osób. Na profilu mężczyzny można znaleźć przede wszystkim zdjęcia, na których pozuje w eleganckich stylizacjach.

Też widzicie to uderzające podobieństwo do Ryana Goslinga?

Zobacz także:  Scarlett Johansson ma sobowtóra. Ta dziewczyna wygląda identycznie jak aktorka

RadioZET.pl/interia.pl