Zamknij

Prawdziwa rewolucja w drogeriach Rossmann. Zrób zakupy bez podchodzenia do kasy

01.12.2020 09:30
Drogeria Rossmann w galerii handlowej
fot. Marek BAZAK/East News (zdjęcie poglądowe)

Drogeria Rossmann wprowadza nową, rewolucyjną zmianę! Teraz z Rossmann Go zrobisz zakupy bez podchodzenia do kasy.

1 grudnia w drogeriach Rossmann rusza innowacyjna opcja sprzedaży. Od teraz klienci będą mogli zrobić zakupy bez podchodzenia do kasy! Funkcja Rossmann Go umożliwi wam skanowanie produktów i płacenie za nie przy pomocy... własnego telefonu. Brzmi wspaniale? My jesteśmy zachwycone, bo to bardzo wygodna opcja, nie tylko w czasie pandemii. Koniec ze staniem w długich kolejkach i wyciąganiem portfela w sklepie. Zobaczcie, na czym polega funkcja Rossmann Go i jakie daje wam możliwości.

Zobacz także: Te podkłady do twarzy kupisz w Rossmannie za mniej niż 10 zł! Przegląd najlepszych propozycji

Rossmann Go: zrób zakupy bez podchodzenia do kasy!

Pomysł na usługę Rossmann Go narodził się jeszcze przed tym, jak na świecie rozprzestrzenił się koronawirus. Pandemia wymusiła jednak na drogerii szybsze wprowadzenie jej na rynek. To prawdziwa rewolucja w branży handlowej!

Od 1 grudnia w aplikacji Rossmann będzie dostępna właśnie funkcja Rossmann Go. Dzięki niej, każdy klient drogerii będzie mógł skanować wybrane produkty przy pomocy aparatu w swoim telefonie. Płatności również będzie można dokonać przy użyciu smartfona.

Jak zapłacić telefonem, używając Rossmann Go? Tu masz kilka opcji. Przede wszystkim możesz podpiąć kartę do aplikacji. Jest też możliwość skorzystania z opcji BLIK, czyli jednej z najpopularniejszych form płatności telefonicznych. To jednak nie wszystko. W Rossmann Go możesz zapłacić także tradycyjnym przelewem online, przez Google Pay lub Apple Pay. 

To świetna opcja dla tych, którzy nie lubią stać w kolejkach lub nie chcą podchodzić do kasy w obawie przed koronawirusem. Teraz zakupy będą jeszcze szybsze i przyjemniejsze.

Zobacz także: Zmagasz się z wypadającymi włosami? Ta wcierka za 14 zł ci pomoże

Zobaczcie w galerii, jakie są najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia.