Zamknij

Reese Witherspoon stosuje ten kosmetyk do mycia twarzy. Kupisz go za około 35 zł

08.04.2021 10:00
Reese Witherspoon stosuje ten kosmetyk do mycia twarzy. Kupisz go za około 35 zł
fot. Doug Peters/EMPICS Entertainment/EAST NEWS

Reese Witherspoon to amerykańska aktorka, która od lat jest inspiracją dla kobiet na całym świecie. Nic więc dziwnego, że jej sposoby pielęgnacyjne cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jakiś czas temu artystka zdradziła, jakiego produktu używa do mycia twarzy. Jest niedrogi i można go kupić w aptece.

Sposoby pielęgnacyjne gwiazd to temat, który zawsze budzi ogromne zainteresowanie. Nic dziwnego, każdy chciałby się dowiedzieć bowiem, jakie są metody ich idoli. I choć często stosują oni drogie produkty luksusowych marek, to zdarza się, że sięgają także po tańsze kosmetyki, na które większość osób może sobie bez problemu pozwolić. Jedną z takich gwiazd jest Reese Witherspoon, która niedawno opowiedziała o swoim ulubionym niedrogim produkcie. Można go kupić w aptece.

Reese Witherspoon stosuje ten kosmetyk do mycia twarzy

Reese Witherspoon to amerykańska aktorka, której największą popularność przyniosła główna rola w produkcji "Legalna Blondynka". Filmowa Elle Woods podbiła serca widzów na całym świecie, a Witherspoon stała się inspiracją dla wielu kobiet. Artystka zachwyca zarówno talentem aktorskim, jak i urodą. Dlatego jej sposoby pielęgnacyjne za każdym razem cieszą się dużym zainteresowaniem. Jakiś czas temu opowiedziała o niedrogim produkcie, który stosuje do mycia twarzy.

Jak podaje portal Womenshealth.pl, Reese Witherspoon podczas wywiadu dla serwisu "Refinery 29" została zapytana o produkty do pielęgnacji, które kupiłaby w aptece. 

Cetaphil. Używam emulsji do mycia twarzy, zawsze zabieram ją w podróż - odpowiedziała krótko.

Cetaphil, emulsja micelarna do mycia twarzy - działanie, korzyści

Cetaphil, jak zapewnia producent, to najczęściej wybierany i wielokrotnie nagradzany dermokosmetyk, rekomendowany przez specjalistów do mycia skóry wrażliwej. Produkt, choć jest niezwykle delikatny, to skutecznie oczyszcza twarz. Ponadto - co jest szczególnie ważne - nie uszkadza płaszcza lipidowego, czyli naturalnej bariery ochronnej skóry.

Cetaphil nie zawiera mydła ani innych drażniących substancji. Pozostawia skórę świeżą i zapewnia jej uczucie elastyczności.

Emulsję micelarną do mycia twarzy można kupić zarówno w wybranych aptekach, jak i popularnych drogeriach. Kosmetyk kosztuje około 35 zł za opakowanie 250 ml.

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

RadioZET.pl/Womenshealth.pl