Zamknij

Przez 14 lat jadł tylko w McDonald's. Teraz przestrzega innych

03.10.2022 09:53

Damian Burgoyne przez 14 lat stołował się wyłącznie w popularnym fast foodzie. Pewnego dnia postanowił zmienić swoje życie i przeszedł totalną metamorfozę. Teraz przestrzega innych.

Przez 14 lat jadł tylko w McDonald's. Teraz przestrzega innych
fot. Instagram.com/minibypassguy/

Damian Burgoyne ma 31 lat i mieszka w Australii. Mężczyzna przez ponad dekadę stołował się wyłącznie w McDonaldzie - jadał tam śniadania, obiady i kolacje. Po 14 latach powiedział "stop". 

Zobacz także: Marzyła, by wyglądać jak Pamela Anderson. Wydała fortunę na operacje plastyczne

Przez 14 lat jadł tylko w McDonald's

O tej historii napisał portal mirror.co.uk. Damian Burgoyne w wieku 14 lat zaczął pracować w popularnym fast foodzie. Chciał w ten sposób wesprzeć finansowo swoją mamę. Mężczyzna spędzał w McDonaldzie tyle czasu, że zaczął się tam stołować. Przez 14 lat na hamburgery i frytki wydał 145 tys. funtów (ok. 800 tys. zł). 

Wszystko, co robiłem, kręciło się wokół jedzenia. (...) W tamtym czasie wydawało mi się to tańsze niż zakupy spożywcze. Po prostu łatwiej było mi kupić posiłek na wynos - powiedział 31-latek.

Bardzo zmieniło się też jego ciało. Damian zaczął tyć w ekspresowym tempie. W najgorszym okresie nie był w stanie sam wziąć prysznica, ubrać się, a nawet wysiąść z samochodu. Dlatego całe dnie spędzał w łóżku. Przez to nabawił się problemów zdrowotnych.

Burgoyne zdradził, że w młodości był obiektem drwin. Koledzy śmiali się z tego, jak wygląda, a dziewczyny nie chciały się z nim umawiać. Mężczyzna powiedział, że czuł do siebie nienawiść. 

Schudł 130 kg i pomaga innym

Pewnego dnia Damian oglądał telewizję. Przeskakując z kanału na kanał, natrafił na program "Moje 600-funtowe życie". Opowiadał on o otyłych osobach, które postanowiły schudnąć. Dla mężczyzny był to punkt zwrotny. Natychmiast umówił się do lekarza.

Przez 14 lat jadł tylko fast foody w jednej restauracji. Teraz przeszedł metamorfozę
fot. MDWfeatures / @minibypassguy/Media Drum/East News

Dziś Burgoyne ma 31 lat. Za sobą ma operację wszczepienia mini bypassów, czyli opaski uciskowej na żołądek. Przeszedł też zabieg usuwania nadmiaru skóry. Zaczął zdrowo się odżywiać i regularnie ćwiczyć. Finalnie udało mu się zrzucić 130 kg. Jak sam przyznaje, teraz wreszcie czuje się szczęśliwy. Stara się też motywować innych, którzy mają problem z nadwagą, do walki o nowe życie.

Zobacz także: Schudła 40 kg. Udało jej się to dzięki zaledwie dwóm rzeczom

Schudł i usunął nadmiarową skórę
fot. MDWfeatures / @minibypassguy/Media Drum/East News
loader
Ile ważą gwiazdy? Niektóre nie boją się do tego przyznać [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

RadioZET.pl/mirror.co.uk