Zamknij

Ta szczotka idealnie rozczesze i wygładzi twoje włosy. Teraz kupisz ją w promocji w Rossmannie

06.05.2021 10:22
Ta szczotka idealnie rozczesze i wygładzi twoje włosy. Teraz kupisz ją w promocji w Rossmannie
fot. SHUTTERSTOCK

Piękne, zdrowo wyglądające włosy, to marzenie wszystkich kobiet. Żeby osiągnąć taki efekt, trzeba pamiętać o ich właściwej pielęgnacji. I nie chodzi tu tylko o dobór odpowiednich kosmetyków, ale także o wybór szczotki, która starannie rozczesze kosmyki, nie wyrywając ich. Teraz tego typu produkt można kupić w promocji w Rossmannie.

Wybór odpowiedniej szczotki jest niezwykle ważny w procesie pielęgnacji włosów. Niewłaściwy produkt może zniszczyć nasze kosmyki, które niestety trudno potem odbudować. Warto zatem sięgnąć po szczotkę, która rozczesze nasze włosy, nie wyrywając ich, a przy tym dobrze je wygładzi. Teraz tego typu artykuł można kupić w promocyjnej cenie w Rossmannie za mniej niż 20 zł.

Ta szczotka idealnie rozczesze i wygładzi twoje włosy

Biodegradowalna szczotka do włosów Biofrendly to produkt, który pokochały kobiety. Jej 20 mm włosie wykonane z nylonu charakteryzuje się elastycznością i wytrzymałością. Cechy te sprawiają, że szczotka nie tylko doskonale rozczesuje kosmyki, ale także wygładza każdy rodzaj włosów. Ponadto jest niezwykle wygodna - jej kształt dopasowuje się do głowy.

Co warte podkreślenia, produkt powstał w oparciu o nowoczesną technologię, gdzie wykorzystano wyłącznie naturalne materiały uzyskane z kukurydzy i manioku. To rozwiązanie sprawia, że szczotka ulega biodegradacji w zaledwie 5 lat, przekształcając się w dwutlenek węgla oraz wodę.

Promocja w Rossmannie maj 2021: szczotkę do włosów kupisz o wiele taniej

Biodegradowalna szczotka do włosów Biofrendly obecnie objęta jest atrakcyjną promocją w Rossmannie i można ją nabyć za jedyne 19,99 zł (regularna cena produktu wynosi 24,99 zł). 

Akcja promocyjna trwa od 5 do 15 maja lub do wyczerpania zapasów. Obowiązuje w wybranych drogeriach Rossmann i na stronie internetowej sklepu.

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

RadioZET.pl