Zamknij

Chusteczka samoopalająca to niezbędny kosmetyk na lato. Teraz kupisz ją w promocji za grosze

07.07.2021 09:19

Wiele kobiet marzy latem o brązowym odcieniu skóry, ale nie każda z nas ma czas, by leżeć godzinami na słońcu. W takiej sytuacji warto sięgnąć po chusteczkę samoopalającą. Teraz tego typu produkt można kupić w promocji w Rossmannie.

Promocja w Rossmannie lipiec 2021: chusteczka samoopalająca to niezbędny kosmetyk na lato
fot. SHUTTERSTOCK

Opalona skóra to marzenie wielu kobiet. Żeby jednak nabrała ładnego brązowego odcienia, trzeba byłoby godzinami wylegiwać się na słońcu. Po pierwsze nie wszyscy mają na to czas, a po drugie długotrwała ekspozycja na promieniowanie słoneczne jest bardzo szkodliwa dla zdrowia. Nie tylko przyspiesza procesy starzenia się skóry, ale także jest najczęstszą przyczyną zachorowań na czerniaka.

Na szczęście można uzyskać piękny brązowy odcień skóry, bez narażania jej na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Wystarczy sięgnąć po chusteczki samoopalające, które dają efekt już po godzinie. Teraz tego typu produkt kupimy w promocji w Rossmannie za mniej niż 3 zł.

Lato 2021: chusteczka samoopalająca to niezbędny kosmetyk na wakacje

Chusteczka samoopalająca do twarzy i ciała Dax Sun to produkt, który pokochało wiele kobiet. Nasączona jest wysokiej klasy naturalnym składnikiem brązującym. Pierwsze efekty można zobaczyć już po godzinie od nałożenia, a na pełny rezultat trzeba poczekać mniej więcej 4 godziny. Niewątpliwą zaletą produktu jest jego trwałość - brązowy odcień skóry utrzymuje się nawet do 7 dni. 

Co jest szczególnie ważne, preparat szybko się wchłania i nie pozostawia nieestetycznych smug, których potem trudno się pozbyć. Chusteczka, oprócz właściwości brązujących, ma także działanie pielęgnacyjne. Skutecznie nawilża skórę i łagodzi podrażnienia.

Promocja w Rossmannie lipiec 2021: chusteczka samoopalająca Dax Sun

Obecnie chusteczkę samoopalającą do twarzy i ciała Dax Sun można kupić w promocji w Rossmannie za 2,39 zł (regularna cena produktu wynosi 3,19 zł).

Akcja promocyjna trwa od 1 do 15 lipca lub do wyczerpania zapasów. Obowiązuje w wybranych drogeriach Rossmann oraz na oficjalnej stronie internetowej sklepu.

loader

RadioZET.pl