Zamknij

Masz problem z zaskórnikami? Wypróbuj te węglowe plastry na nos. Teraz kupisz je za mniej niż 7 zł

02.03.2021 08:50

Z uporczywymi zaskórnikami zmaga się wiele kobiet. Niestety wcale nie tak łatwo się ich pozbyć. W takiej sytuacji warto sięgnąć po polecane węglowe plastry na nos, które skutecznie oczyszczą skórę z wszelkich zanieczyszczeń. 

Promocja w Rossmannie. Węglowe plastry na nos przeciw zaskórnikom. Teraz kupisz je za mniej niż 7 zł
fot. SHUTTERSTOCK

Uporczywe zaskórniki, inaczej wągry, to zmora setek kobiet. Pojawiają się w miejscach występowania licznych gruczołów łojowych, najczęściej na twarzy w tak zwanej strefie "T", która obejmuje czoło, nos oraz brodę. Nieestetycznie wyglądają i - co najgorsze - wcale nie tak łatwo się ich pozbyć. W takim wypadku warto skorzystać ze specjalnych plastrów węglowych, które oczyszczają skórę z toksyn oraz wszelkich zanieczyszczeń. Teraz można je kupić w promocji w Rossmannie w okazyjnej cenie za mniej niż 7 zł.

Rossmann: węglowe plastry na nos za mniej niż 7 zł

Węglowe plastry na nos Carbo Detox marki Bieleda to produkt, który powinien znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiety zmagającej się z zaskórnikami. Ich innowacyjna formuła oparta jest na naturalnym aktywnym węglu, który skutecznie i szybko oczyszcza skórę z toksyn i wszelkich zanieczyszczeń oraz usuwa uporczywe wągry.

Ponadto plastry zwężają pory i przeciwdziałają powstawaniu wyprysków. Dzięki temu skóra staje się czysta, gładka i matowa. 

Promocja w Rossmannie: węglowe plastry na nos Bielenda przeciw zaskórnikom

Węglowe plastry na nos marki Bielenda dostępne są w drogeriach stacjonarnych oraz internetowych. Obecnie można je kupić w okazyjnej cenie w Rossmannie za 6,29 zł.

Promocja trwa od 1 do 15 marca lub do wyczerpania zapasów. Warto zatem pospieszyć się z zakupem.

loader

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

RadioZET.pl