Zamknij

Poszła na zabieg do kosmetyczki. Gdy wróciła do domu, własne dziecko się jej bało

16.05.2022 12:18

Niektóre zabiegi kosmetyczne bywają ryzykowne. Ta kobieta zdecydowała się na modny ostatnio microblading. Po zabiegu jej brwi były przerażające.

Poszła na microblading brwi do kosmetyczki. Efekt zabiegu był przerażający
fot. Shutterstock

Gdy decydujemy się na zabiegi kosmetyczne, powinnyśmy uważać. Warto wybierać te, które już doskonale znamy, a jeżeli zamierzamy jakiś wypróbować, wówczas powinnyśmy udać się do sprawdzonej kosmetyczki. W przeciwnym razie może nam się przytrafić coś tak strasznego jak tej kobiecie. Internautka wybrała się na modny ostatnio microblading. Jest to makijaż permanentny brwi, który wykonuje się określoną techniką. Kosmetyczka tej kobiety najwidoczniej nie była jednak przeszkolona w wykonywaniu takiego zabiegu. 

Zobacz także: Ta kobieta ma ogromne brwi. Przez ten makijaż ludzie chcą zabrać jej dziecko

Poszła na zabieg do kosmetyczki. Gdy wróciła do domu, własne dziecko się jej bało

Microblading powinien dawać efekt delikatnego makijażu brwi. Polecany jest tym paniom, które na co dzień malują włoski na twarzy kredką. W przypadku tej kobiety wszystko poszło jednak nie tak.

Portal dailymail.co.uk opowiedział historię 37-letniej Crystal, która mieszka w Teksasie. Kobieta wybrała się do kosmetyczki na microblading. Zapłaciła za zabieg 340 dolarów, ale gdy zobaczyła jego efekty, była przerażona. 

Kosmetyczka przede wszystkim źle dobrała odcień pigmentu - był zbyt ciemny w porównaniu z naturalną barwą włosów Crystal. Oprócz tego jej brwi zostały mocno powiększone, co jednocześnie zaostrzyło rysy twarzy kobiety. 

Nigdy nie pomyślałabym, że tak się stanie. To było przerażające. Kiedy następnego dnia zobaczyła mnie moja trzyletnia córka, bardzo się przestraszyła - wspomina kobieta.

Niestety nie jest łatwo cofnąć efekty microbladingu. 

Zobacz także: Poszła do salonu urody na laminację brwi. Takiego efektu się nie spodziewała

Zrobiła microblading u kosmetyczki. Efekt zabiegu był przerażający

Kobieta żali się, że jej brwi nadal wyglądają tragicznie. Zdradziła, że musi korzystać z zabiegów laserowych, żeby zmienić wygląd swoich brwi, a cofanie efektów microbladingu może zająć nawet rok. 

Chociaż dzielenie się moją historią jest wstydliwe, mam nadzieję, że uświadomi to ludziom, jak ważne jest sprawdzanie referencji i pokaże kosmetyczkom, że ich klienci to prawdziwi ludzie, którzy muszą radzić sobie z konsekwencjami - powiedziała kobieta.

Zobaczcie, jak wyglądały brwi tej kobiety przed i po zabiegu. 

Zobacz także: Jak zagęścić brwi? Ten domowy sposób stosowały już nasze babcie

loader
Nieudane operacje plastyczne gwiazd. Same nie są z nich zadowolone
10 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News

Źródło: dailymail.co.uk