Zamknij

Pokazała 19-letnią córkę. Internauci są w szoku: "Wyglądacie bardziej jak siostry"

20.10.2022 12:50

Pewna tiktokerka opublikowała nagranie z tajemniczą dziewczyną. Gdy wyszło na jaw, że to jej 19-letnia córka, internautów zamurowało. Wiele osób stwierdziło, że kobiety bardziej przypominają siostry.

Pokazała 19-letnią córkę. Internauci są w szoku: "Wyglądacie bardziej jak siostry"
fot. TikTok/amyjosimpson

Niektórzy ludzie wyglądają na znacznie młodszych, niż są w rzeczywistości. Czasem to zasługa różnych zabiegów, kiedy indziej po prostu dobrych genów. Jakiś czas temu pisaliśmy o seksownej nauczycielce, która ma 45 lat, a prezentuje się jak 20-latka. Ostatnio z kolei głośno zrobiło się o tiktokerce Amy-Jo Simpson. Kobieta wygląda tak młodo, że ludzie myślą, że jej córka jest jej siostrą.

Seksowna mama pokazała 19-letnią córkę

O tej historii napisała Wirtualna Polska Kobieta. Amy-Jo Simpson to popularna tiktokerka - jej konto w serwisie obserwuje ponad 1,3 mln osób. Influencerka publikuje tam zabawne filmiki, a także dzieli się urywkami ze swojego życia. Jedno z jej ostatnich nagrań zrobiło prawdziwą furorę. 

Zarejestrowano na nim spacer Amy z tajemniczą dziewczyną. Influencerka podpisała wideo hasztagiem "mumanddaughter" (z ang. mama i córka). Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom. Byli przekonani, że kobiety są siostrami.

Zobacz także: Poszła do restauracji. To, co usłyszała od kelnerki, oburzyło internautów

Internauci są w szoku: "Wyglądacie bardziej jak siostry"

Amy postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości. Tiktokerka opublikowała kolejne nagranie, na którym pokazała najpierw swoją twarz, a potem dziewczyny z poprzedniego filmu. Potwierdziła, że to jej 19-letnia córka.

Internauci byli w szoku. Wiele osób napisało, że Amy wygląda niezwykle młodo. Użytkownicy aplikacji stwierdzili też, że obie kobiety są przepiękne i widać, że świetnie się ze sobą dogadują. 

Jesteście zachwycające!
 
Jaka matka, taka córka.
 
Wyglądacie bardziej jak siostry - brzmią komentarze.

A wy co o tym sądzicie? Też pomyślelibyście, że to siostry?

Zobacz także: Ta gwiazda straciła prawie 23 kg w 6 miesięcy. Sekret tkwił w tych rzeczach

loader
Doda młodo wyszła za mąż. Które jeszcze gwiazdy wcześnie wzięły ślub?
10 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl/mirror.co.uk