Zamknij

Pilotka nie mogła znaleźć pracy w liniach lotniczych przez swój wygląd. Została blogerką podróżniczą

23.09.2021 08:56
Pilotka nie mogła znaleźć pracy przez swój wygląd. Została blogerką podróżniczą
fot. SHUTTERSTOCK

Madeleine Schneider-Weiffenbach to licencjonowana pilotka. Częściej jednak podróżuje w fotelu pasażera, niż zasiada za sterami samolotu. Przez wygląd trudno było jej znaleźć pracę w liniach lotniczych.

Madeleine Schneider-Weiffenbach przez internautów okrzyknięta została „najseksowniejszą pilotką świata”. Co za paradoks, że właśnie ten atrakcyjny wygląd kobiety sprawił, że nie mogła znaleźć pracy w swoim zawodzie.

Pilotka nie mogła znaleźć pracy przez swój wygląd

Madeleine Schneider-Weiffenbach pochodzi z Monachium w Niemczech. Jest licencjonowaną pilotką. Mimo to żadna z wiodących linii lotniczych nie chciała jej za sterami samolotu. Wszystko przez jej atrakcyjny wygląd.

Jak kobieta przyznała w wywiadzie, jej długie, jasne włosy i ładna twarz sprawiały, że pracodawcy uważali ją za „głupią blondynkę”. Oferowali jej wyłącznie pracę stewardessy, na co Niemka nie chciała się zgodzić.

Będąc kobietą o blond włosach, zawsze jesteś niedoceniana. Ludzie myślą, że nie jesteś tak dobra, jak mężczyzna. Oczywiście w szkole lotniczej miałam czasami z tego powodu wiele problemów. Instruktorzy i rówieśnicy uważali, że nie jestem wystarczająco dobra – powiedziała Madeline, cytowana przez portal slaylebrity.com.

Kolejne odmowy potencjalnych pracodawców sprawiły, że Madeleine zaczęła myśleć o otworzeniu własnego biznesu. Tak też się stało. Pilotka w 2015 roku została blogerką podróżniczą. Zwiedziła już m.in. Bali, Hawaje, Grecję, Francję, Bora Bora, Indie i Stany Zjednoczone.

Kobieta nie wątpi jednak, że jeszcze kiedyś licencja pilota może jej się przydać. Jej marzeniem jest powrót do kokpitu.

Jest tak seksowna, że nie mogła znaleźć pracy jako pilotka

Niemka jest niezwykle popularna w sieci. Jej konto na Instagramie obserwuje aż 1,3 mln fanów, a na TikToku blisko 900 tys. Na profilu Madeleine można znaleźć m.in. zdjęcia z jej licznych podróży – niektóre widoki zapierają dech w piersiach! Ponadto kobieta chętnie pokazuje także swojego kilkuletniego synka.

Od dłuższego czasu na zamieszczanych przez blogerkę fotografiach zaczął pojawiać się także pewien mężczyzna. Capitano Maurice, a dokładniej Maurice Laaß, to influencer i porucznik niemieckiej marynarki wojennej. Trzeba przyznać, że razem wyglądają naprawdę obłędnie.

RadioZET.pl/Pudelek.pl/ slaylebrity.com