Zamknij

Phlov - nowa marka kosmetyków Anny Lewandowskiej

08.10.2019 09:42
Anna Lewandowska
fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Phlov Anny Lewandowskiej jest już na rynku! Uroczysta premiera marki kosmetycznej trenerki już za nami. Co znajdziemy w ofercie Phlov? Ile kosztują te kosmetyki naturalne? Jaki skład mają kosmetyki Phlov i czy są testowane na zwierzętach?

Phlov to od dawna zapowiadany nowy projekt Anny Lewandowskiej. Pod tą nazwą kryje się marka naturalnych kosmetyków wegańskich. Mają one pielęgnować ciało i poprawiać humor. Jakie produkty znajdziemy w ofercie marki Phlov? I ile kosztują kosmetyki naturalne Anny Lewandowskiej?

Phlov - kosmetyki Anny Lewandowskiej

Nazwa Phlov nawiązuje do "flow", czyli słowa, które opisuje stan zaangażowania w wykonywaną przez siebie czynność. Motywem przewodnik marki są takie emocje jak szczęście, radość czy szczęście, które towarzyszą wykonywaniu czynności z pasji. Warto dodać, że Phlov idealnie wpisuje się w trend less waste, który ostatnio opanowuje rynek.

Kosmetyki wegańskie Phlov mają na celu nie tylko pielęgnować skórę, ale też oddziaływać za pomocą pielęgnacji na poprawę samopoczucia. Jest to pierwsza marka kosmetyczna, która wykorzystuje tzw. "brain-skin", czyli połączenie między mózgiem a skórą, umożliwiające poprawienie stanu skóry przez nastrój.

Phlov - skład naturalnych kosmetyków wegańskich Anny Lewandowskiej

W ofercie marki Phlov znajdziemy wiele różnorodnych kosmetyków wegańskich, w skład których wchodzą wyłącznie naturalne elementy. Które z nich są najpopularniejsze? Oto skład naturalnych kosmetyków wegańskich Phlov:

  • roślinny sok z brzozy
  • sok z korzenia yakon
  • bioaktywne wody owocowe
  • fermentowane minerały
  • superowoce
  • synbiotyki
  • ekstrakty z grzybów
  • adaptogeny

Phlov - ceny kosmetyków wegańskich

W ofercie marki Phlov znajdziemy wielozadaniowe kosmetyki, które idealnie nadają się do pielęgnacji twarzy i ciała. Różnorodna propozycja Phlov Anny Lewandowskiej obejmuje takie kosmetyki jak: żele do mycia, maski upiększające, serum, kremy pod oczy, koncentraty odżywiające i nawilżające, mgiełki tonizujące, pianki oczyszczające i wiele innych.

Ceny naturalnych wegańskich kosmetyków Phlov zaczynają się od 49 zł (np. za żel do mycia), a kończą na 159 zł (liposomalny booster odmładzający).

Wartości marki Phlov

Marka Phlov dba nie o tylko o skórę swoich klientów, ale też o to, żeby kosmetyki powstawały w zgodzie ze środowiskiem. Dlatego też kosmetyki Phlov są wegański, nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowania powstają z surowców, które nadają się do recyklingu.

Phlov to także troska o bezpieczeństwo klientów - naturalne produkty są jakościowe, skuteczne i bezpieczne. Ich bezpieczeństwo potwierdzone jest przez badania kliniczne.

Każda z nas popełnia błędy w pielęgnacji cery. Które z nich popełniamy najczęściej? Poznajcie 10 z nich.