Zamknij

Zostali okrzyknięci najprzystojniejszymi bliźniakami na świecie. Poznajcie Ethana i Graysona

19.01.2021 10:30
bliźniacy
fot. Shutterstock

Ci bracia od kilku lat podbijają kobiece serca. Wspólnie prowadzą konto na Instagramie, które śledzą ponad 4 miliony użytkowników. Zobaczcie, jak wyglądają najprzystojniejsi bliźniacy świata.

Bracia Ethan i Grayson Dolanowie doskonale wiedzą, jak przyciągać kobiece spojrzenia. Amerykańscy bracia poza niesamowicie wyrzeźbionymi ciałami, mają też wyjątkowe poczucie humoru i urok osobisty, które sprawiają, że trudno im się oprzeć.

Najprzystojniejsi bliźniacy na świecie - Ethan i Grayson Dolanowie

Bliźniacy Ethan i Grayson Dolanowie są influencerami od 2013 roku. Już na samym początku kariery postanowili połączyć swoje siły i stworzyli profil na Instagramie o nazwie "Twins brothers", który do dziś cieszy się ogromną popularnością.

Znani bracia regularnie publikują wspólne fotografie. Największą furorę robią ich zdjęcia bez koszulek. Jak widać na poniższych obrazkach, bliźniacy bardzo dbają o swoje sylwetki. Są stałymi bywalcami siłowni i stawiają na zdrową dietę.

Bracia Dolanowie dzięki mediom społecznościowym zarabiają krocie. Często biorą udział w różnego rodzaju kampaniach reklamowych. Ponadto współpracują z wieloma markami odzieżowymi takimi jak Louis Vuitton czy Gucci.

Warto dodać, że poza wspólnym kontem prowadzą też oddzielne profile na Instagramie, które przyciągają jeszcze większe grono fanek. Od jakiegoś czasu bracia prowadzą też wspólny podcast "Deeper With The Dolan Twins", do którego zapraszają różnych gości.

Poniżej prezentujemy kilka wybranych zdjęć najprzystojniejszych bliźniaków świata. Jak myślicie, zasługują na to miano?

Portal Fillgap.news wytypował najseksowniejsze kobiety 2020 roku. Niektóre z pań na tej liście mogą was zaskoczyć.