Zamknij
Demi Moore w czarnej sukience na wybiegu
10 Zobacz galerię
fot. STEPHANE DE SAKUTIN/AFP/East News

Niektóre zagraniczne gwiazdy uwielbiają operacje plastyczne i otwarcie się do nich przyznają. Nie wszystkim jednak wychodzą one na dobre.

Operacje plastyczne i show-biznes idą w parze. Zwłaszcza w Hollywood. Wiele gwiazd do tego stopnia uzależnia się od zabiegów chirurgii plastycznej, że decydują się na nie coraz częściej. A to niestety czasami sprawia, że zaczynają wyglądać karykaturalnie. Są aktorzy, do których dawniej wzdychali ludzie na całym świecie. Dziś w niczym nie przypominają dawnych siebie. Ogromne usta, nienaturalnie powyginane policzki, płaskie czoła... To tylko niektóre elementy rzucające się w oczy. Zobaczcie sami, które gwiazdy Hollywood przesadziły z operacjami plastycznymi.

Operacje plastyczne gwiazd. Oni nie przypominają już dawnych siebie

Temat operacji plastycznych powrócił ostatnio w związku z występem Demi Moore na pokazie Fendi. Aktorka wyglądała tak, że niektórzy nawet jej nie poznali. 

Nie tylko Demi jednak dziś nie przypomina dawnej siebie. Podobnie można powiedzieć np. o Meg Ryan lub Nicole Scherzinger. Operacje plastyczne uwielbia także Nicole Kidman. 

Na naszej liście znajdziecie oczywiście też te gwiazdy, które od lat utrzymują się w tego typu rankingach. To m.in. aktorzy Mickey Rourke oraz Val Kilmer. Jak zatem widzicie, nie tylko kobiety decydują się na taką formę "poprawy urody".

W galerii przedstawiamy 10 gwiazd, które uwielbiają operacje plastyczne. Dziś nie przypominają już dawnych siebie. 

Zobacz także: Przemiana Adele to efekt operacji plastycznych?! Amerykański chirurg wylicza, jakim zabiegom się poddała