Zamknij

Masz słabe i rozdwojone paznokcie? Ta wzmacniająca odżywka to prawdziwy hit i kosztuje około 15 zł

26.01.2021 12:00
Odżywka do paznokci Eveline regeneruje strukturę płytki. Kupisz ją w Rossmannie za mniej niż 15 zł
fot. SHUTTERSTOCK

Dłonie to obszar ciała, na który zwraca się szczególną uwagę. Dlatego warto zadbać o odpowiednią pielęgnację nie tylko skóry rąk, ale także o paznokcie. Słabe i łamliwe nie wyglądają estetycznie. My polecamy specjalną odżywkę, która regeneruje i odbudowuje strukturę płytki. Można kupić ją w Rossmannie za mniej niż 15 zł.

Mówi się, że dłonie to wizytówka każdej kobiety. Dlatego warto zadbać o ich odpowiednią pielęgnację. Niestety z problemem łamliwych i słabych paznokci spotyka się wiele z nas, a przede wszystkim te osoby, które zrezygnowały ze stosowania hybryd lub żeli u kosmetyczki. Jest jednak na to sposób. W regeneracji i odbudowie struktury płytki pomoże specjalna odżywka do paznokci z unikalną formułą.

Rewolucyjna odżywka do słabych i rozdwojonych paznokci

Eveline 8w1 total action to produkt, który powinien znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiety zmagającej się z problemem słabych paznokci. Unikalna formuła odżywki wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Ponadto maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost paznokci, a także zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Płytka staje się bardziej gładka, mocna i wyraźnie zdrowsza.

Jak stosować odżywkę? To bardzo proste. Pierwszego dnia należy nałożyć produkt na paznokcie. Drugiego dnia położyć kolejną warstwę. Trzeciego dnia z kolei zmywamy odżywkę i powtarzamy całą kurację. Kosmetyk stosujemy przez 2 tygodnie. Później powinniśmy zrobić miesiąc przerwy.

Odżywka Eveline została doceniona także na popularnym portalu kosmetycznym, Wizaz.pl. Produkt ten otrzymał wysoką ocenę 4,4 na 5 i może pochwalić się 355 recenzjami. Internautki zachwycają się przede wszystkim efektami kuracji.

Już po nałożeniu odżywki szybko możemy cieszyć się efektem pięknych i zdrowych paznokci.

 

Dobrze utwardza płytkę, szczególnie po zdjęciu z paznokci hybrydy.

 

Po kuracji moje paznokcie się wzmocniły.

Niewątpliwą zaletą kosmetyku jest także jego cena - w Rossmannie odżywkę można kupić za mniej niż 15 zł. Zamierzasz wypróbować ten produkt?

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

RadioZET.pl