Zamknij

Janachowska ma zjawiskową figurę nawet po ciąży. Zdradziła sekret swojej sylwetki

25.02.2021 10:12
Izabela Janachowska uśmiechnięta w białej koszuli
fot. VIPHOTO/East News

Izabela Janachowska w 2019 roku urodziła synka i niemal błyskawicznie wróciła do formy sprzed ciąży. Znamy sekret jej figury.

Izabela Janachowska jest kobietą sukcesu. Ma swój ślubny biznes, jeden z największych portali o tematyce weselnej w Polsce, prowadzi programy telewizyjne, a do tego jest szczęśliwą żoną i matką. Łączy karierę z wychowywaniem małego Christophera. Chłopiec urodził się w maju 2019 roku. Izabela w błyskawicznym tempie wróciła do formy sprzed porodu. Dziś zachwyca sylwetką, a ostatnio mogliśmy podziwiać jej zdjęcia w bikini. Wiemy, jaki jest sekret jej figury. Sama zdradziła go w jednym z wywiadów. 

Zobacz także: Izabela Janachowska zaliczyła wpadkę na ślubie! Przestrzega przed tym panny młode

Izabela Janachowska: sekret figury. Zjawiskowa sylwetka po ciąży

Izabela Janachowska zawsze miała piękną sylwetkę. W dużej mierze zawdzięcza to tańcu, którym zajmowała się profesjonalnie od 8. roku życia.

Jej ciało zmieniło się w związku z ciążą i porodem. Szybko jednak udało jej się wrócić do formy. 

Kilka tygodni po porodzie udzieliła wywiadu magazynowi "Party", w którym opowiedziała, czemu tak naprawdę zawdzięcza swoją sylwetkę. 

Nie stosowałam żadnej diety i ćwiczeń. Po prostu po porodzie błyskawicznie wróciłam do dawnej figury. Dopiero ostatnio moja dietetyczka zaproponowała, że rozpisze mi, co powinnam jeść, a czego unikać po porodzie. Na pewno pomaga mi też to, że się wysypiam - mówiła wówczas.

Okazuje się zatem, że odpowiednia dieta to jedno. Warto też pamiętać o odpoczynku, co jest szczególnie istotne dla świeżo upieczonych mam. Poniżej podpowiadamy, co powinno znaleźć się w waszym jadłospisie. 

Zobacz także: Weronika Rosati prezentuje płaski brzuch w bikini. Zdradziła sekret swojej figury

Odchudzanie po ciąży: od czego zacząć?

Kobiety, które są zaraz po porodzie, powinny szczególnie uważać na to, co jedzą. Od czego zatem zacząć odchudzanie?

Tego typu dieta przede wszystkim musi być zbilansowana. Należy zawrzeć w niej produkty zbożowe, świeże owoce i warzywa oraz produkty mleczne. Warto też sięgać po jajka, chude mięso i ryby. 

Należy wziąć pod uwagę to, że ciało każdej z nas jest inne. Niektóre kobiety, podobnie jak Janachowska, szybko wrócą do formy bez zbędnych wyrzeczeń. Większość pań jednak musi z rozsądkiem podejść do powrotu do formy. 

Pamiętajcie, żeby dietę i ćwiczenia po porodzie skonsultować ze swoim lekarzem.

Zobacz także: Znamy sekret urody Jennifer Aniston. To poranny nawyk, który zajmuje 3 minuty

Wśród gwiazd modne jest poprawianie urody. Nie wszystkie znane kobiety jednak decydują się na ten krok, a i tak pięknie się starzeją.