Zamknij

Ta kobieta od 15 lat nie obcięła włosów. Ma domowe sposoby na ich pielęgnację

16.07.2021 09:12
Od 15 lat nie obcięła włosów. Współczesna "Roszpunka" i jej sposoby pielęgnacji
fot. Shutterstock

Niektóre kobiety mogą pochwalić się zjawiskowymi fryzurami. Ta 28-latka od 15 lat nie obcina swoich włosów. Stosuje domowe sposoby na ich pielęgnację.

Długie włosy bez wątpienia są piękne. Nie wszystkie kobiety mają jednak cierpliwość do ich zapuszczania oraz pielęgnowania, które jest czasochłonne i wymaga sporych nakładów pracy. Mogą się o tym przekonać wszystkie współczesne "Roszpunki". Jedną z nich jest Daria Gubanova. Kobieta od 15 lat nie obcina swoich włosów. Dziś sięgają one aż do jej kostek. Daria opowiedziała swoją historię w rozmowie z "Daily Mail" i jednocześnie zdradziła, w jaki sposób pielęgnuje te zjawiskowe kosmyki.

Zobacz także: Przez 30 lat nie obcinała włosów. Współczesna "Roszpunka" zdradza, w czym tkwi jej sekret

Współczesna "Roszpunka" od 15 lat nie obcina włosów

Daria Gubanova ma 28 lat i przez ponad połowę swojego życia zapuszcza piękne włosy. Dziś mają one 1,5 m długości. Właśnie dzięki nim zyskała popularność na całym świecie. Na Instagramie obserwuje ją ponad 180 tysięcy użytkowników. 

Włosy Darii robią wrażenie nie tylko ze względu na swoją długość. 28-latka ma gęstą czuprynę, która w dodatku jest pofalowana. Nic więc dziwnego, że jej fryzura zachwyca internautów. 

Zawsze uwielbiam oglądać twoje niewiarygodnie piękne, długie włosy.

 

Czarująca kobieta z niesamowitymi włosami.

 

Kocham twoje włosy - piszą fani dziewczyny. 

Niektórzy nawet nie dowierzają, że te włosy są prawdziwe. Daria zapewnia jednak, że tak i zdradza swoje sposoby na ich pielęgnację. 

Zobacz także: Ta kobieta od 10 lat nie obcina włosów. Ludzie chcą jej płacić za ich dotknięcie

Daria Gubanova zdradza sposoby pielęgnacji włosów

Okazuje się, że Daria stosuje przede wszystkim domowe zabiegi pielęgnacyjne na włosy. Niektóre z nich były doskonale znane nawet naszym babciom. 

Jednym z ulubionych zabiegów Rosjanki jest nakładanie na włosy kwaśnej śmietany. Zawiera ona wiele cennych witamin i minerałów, które regenerują kosmyki. Zabezpieczają je przed wysuszaniem i chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi - przede wszystkim przed wysoką temperaturą. 

Daria wie też, jak ważne jest olejowanie włosów. Nakłada na swoje kosmyki podgrzane naturalne oleje i unika wszelkiego rodzaju chemicznych produktów. Co istotne, Daria systematycznie podcina włosy. Choć nie pozbywa się ich zbyt wiele, żeby nie skracać długości, regularnie usuwa końcówki (ok. 10-15 cm). 

Zobacz także: Olejowanie włosów na odżywkę to nowa metoda w pielęgnacji pasm. Sprawdź, jak działa

Źródło: Dailymail.co.uk