Zamknij

Młoda matka zdradziła nietypowy sposób na rozstępy. Różnica widoczna gołym okiem!

13.02.2019 12:41
Rozstępy
fot. Shutterstock

Wystarczy użyć tylko jednego składnika, a już po kilku dniach zobaczysz znaczną różnicę.

Rozstępy po ciąży to zmora wielu matek. Mimo że na rynku znajdziemy mnóstwo cudownych produktów, które mają nam zapewnić piękną i gładką skórę, to w rzeczywistości większość z nich nie daje żadnych rezultatów. Pewna młoda matka wpadła na pewien pomysł, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Poznajcie jej sprawdzony trik!

Nietypowy sposób na rozstępy po ciąży

Zaraz po urodzeniu dziecka zauważyłaś na swojej skórze nieestetyczne białe linie? Jeśli tak, to nie jesteś jedyna. Miliony kobiet boryka się z rozstępami, bezskutecznie próbując kolejnych nierzadko bardzo drogich środków.

Okazuje się jednak, że sposób na rozstępy po ciąży może być znacznie prostszy niż ci się wydaje.

Chantelle Clarke przeprowadziła pewien eksperyment, do którego użyła mleka z piersi. Młoda matka codziennie wcierała je w skórę po lewej stronie brzucha. Już po kilku dniach zauważyła różnicę:

Wiem, że wielu z Was myśli, że to nieprawda, ale obiecuję, że tak nie jest. Obecnie trwa 6 dzień odkąd wcieram mleko w skórę po lewej stronie mojego brzucha. Rozstępy zmieniły kolor z ciemnoczerwonych na jasnoczerwone. Zaczynają być jasnofioletowe na krawędziach. Tak jak mówiłam wcześniej, nie tylko są niesamowicie jasne, ale są bardziej wygładzone.

Zobacz, jak teraz wygląda jej brzuch. Zdecydowałabyś się na taki eksperyment?

Zagłosuj

Masz problem z rozstępami?

Liczba głosów:

Podpowiadamy, jaką dietę dobrać do kształtu sylwetki"