Zamknij

Znana polska marka wydała nową linię kosmetyków dla całej rodziny. Kupicie je w Lidlu

11.08.2022 11:12

Popularna marka kosmetyków YOPE wydała nową serię produktów dla całej rodziny. Te wegańskie specyfiki do ciała i włosów kupicie w sieci sklepów Lidl.

Nowa linia kosmetyków YOPE Familove dla całej rodziny w Lidlu
fot. Shutterstock

Osoby, które kupują kosmetyki dla całej rodziny, wiedzą, jakie to trudne. Kobiety wymagają bowiem zupełnie innej pielęgnacji niż mężczyźni, nie wspominając już o dzieciach, które mają wrażliwą skórę. Na rynku możemy znaleźć jednak produkty dedykowane całym rodzinom. Właśnie taką serię kosmetyków wydała teraz popularna polska marka YOPE. To szampony, żele pod prysznic oraz mydła w płynie, które sprawdzą się do pielęgnacji dla dorosłych i dla dzieci. W dodatku kupicie je w sieci sklepów Lidl.

Zobacz także: Słona woda może mieć zły wpływ na naszą skórę. Zobacz, jak zadbać o ciało w wakacje

Nowa linia kosmetyków dla całej rodziny YOPE Familove w Lidlu

Marka YOPE to popularny producent naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów. Teraz postanowiła wydać serię produktów, z których może korzystać cała rodzina.

Seria YOPE Familove to naturalne szampony, żele pod prysznic oraz mydła w płynie, które są przyjazne środowisku. Mogą z nich korzystać kobiety, mężczyźni, a nawet dzieci powyżej 3. roku życia.

Każdy z tych produktów ma pojemność 750 ml i kosztuje 21,99 zł. Do niedawna można było je kupić wyłącznie przy pomocy strony internetowej YOPE. Teraz możecie znaleźć je w stałej ofercie popularnej sieci sklepów Lidl. Jeżeli zdecydujecie się na któryś z kosmetyków z serii YOPE Familove, zyskacie możliwość wyjątkowej pielęgnacji, ale też... zrobicie dobry uczynek.

Zobacz także: Ten koc z Lidla otuli cię w letnie wieczory. Możesz go kupić aż o 22% taniej

YOPE Familove - wegańskie kosmetyki dla całej rodziny

Kosmetyki YOPE Familove w 98% pochodzą z naturalnych składników. Są wegańskie, a ich wytworzenie nie naraziło zwierząt na cierpienie, co potwierdza certyfikat Viva!. Najistotniejszy jest jednak dochód z ich sprzedaży.

Okazuje się, że YOPE we współpracy z Lidlem zamierza oddać część dochodu uzyskany ze sprzedaży tych kosmetyków na wsparcie fundacji Happy Kids, której celem jest tworzenie i prowadzenie rodzinnych domów dziecka. Aktualnie opieką organizacji objętych zostało ponad 200 dzieci.

Zobacz także: Zbyt regularne mycie włosów jest dla nich szkodliwe. Jak często należy to robić?

loader
Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

Źródło: materiały prasowe