Zamknij

Do Polski weszła nowa drogeria. Zobaczcie, co znajdziecie w jej asortymencie

08.06.2021 09:49
Nowa drogeria internetowa w Polsce
fot. Shutterstock

Polki uwielbiają zakupy w drogeriach, w których mogą nabyć wszystkie potrzebne produkty do pielęgnacji i makijażu. Teraz będą miały jeszcze większy wybór.

Na polskim rynku dostępnych jest już wiele różnych drogerii. Prym wśród nich wiodą oczywiście Rossmann, Douglas i Hebe, jednak w naszym kraju pojawiają się kolejne marki. Niedawno do Polski weszła sieć sklepów Dm-drogerie markt. Teraz swoje usługi na naszym rynku proponuje kolejna firma. W Polsce pojawiła się bowiem sieć Azeta, która... jest drogerią internetową. Zobaczcie sami, w jaki sposób zrobić w niej zakupy i co konkretnie znajduje się w jej asortymencie. 

Zobacz także: Ile Polki rocznie wydają na kosmetyki do makijażu? Ta kwota jest zawrotna

Nowa drogeria w Polsce. Zakupy w niej zrobicie przez internet

Azeta.pl to drogeria internetowa, która do niedawna wiodła prym na północy Europy. Teraz przyszedł czas na podbój polskiego rynku.

Nowa drogeria wchodzi w skład litewskiej Maxima Grupe. W naszym kraju ta firma znana jest m.in. z supermarketów Stokrotka oraz e-sklepu z żywnością Barbora.pl. 

Teraz właściciele tych sieci zamierzają zdobyć polski rynek nową drogerią. Azeta.pl sprawdziła się już na Litwie, Łotwie oraz w Estonii. Czy równie dobrze poradzi sobie w naszym kraju?

Wierzymy, że nasz start w Polsce przyczyni się do rozwoju całego sektora e-drogerii na tym rynku. Szacujemy, że już w połowie lata uda nam się wypracować pierwszy milion ze sprzedaży, a do końca roku obroty Azeta.pl wyniosą 20 mln zł - mówi Juste Levcenkaite, prezes Grupy Azeta, która kieruje działalnością spółki w środkowej i północnej Europie, w rozmowie z portalem Businessinsider.com.

Zarząd marki ma nadzieję, że Azeta.pl poradzi sobie równie dobrze jak dotychczasowe sieci od Maxima Grupe, czyli m.in. Stokrotka, która cieszy się dużą sympatią Polaków. Zważywszy na to, że jest to drogeria internetowa, są na to spore szanse. Zwłaszcza że w jej asortymencie znajdują się marki uwielbiane przez większość z nas. 

Zobacz także: 5 najlepiej sprzedających się kosmetyków na świecie. Kobiety kupują je co kilka minut

Azeta.pl - co znajduje się w asortymencie drogerii? 

Azeta.pl w swojej ofercie ma kosmetyki do pielęgnacji i makijażu, suplementy diety, a także witaminy, artykuły dla dzieci, kobiet w ciąży i młodych mam. Łącznie w sprzedaży znajduje się około 100 różnych marek, które doskonale znamy.

Na stronie internetowej sklepu znaleźć możemy m.in. kosmetyki marki Neutrogena, La Roche-Posay, Vichy, Eveline, L'Biotica, Lancome, L'Oreal oraz Maybelline. W asortymencie dostępne są również suplementy typu Bodymax czy Biotebal, a także odżywki sportowe. 

Zobacz także: Suplementy diety, które mają wpływ na nasz wygląd. Działają lepiej niż kosmetyki

Zobaczcie w galerii, jakie są najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia. 

Źródło: Businessinsider.com