Zamknij
Nieudane operacje plastyczne gwiazd. Same nie są z nich zadowolone
  • Renee Zellweger Renee Zellweger
  • Iwona Węgrowska Iwona Węgrowska
  • Lara Flynn Boyle Lara Flynn Boyle
  • 10 Zobacz
fot. Pawel Wodzynski/East News

Niektóre gwiazdy otwarcie przyznają się do ingerowania w urodę. Nie wszystkie zabiegi plastyczne przyniosły im jednak upragnione efekty.

Zabiegi medycyny estetycznej od lat są popularne, zwłaszcza wśród osób z show-biznesu. Podczas gdy niektóre gwiazdy zachwycają naturalnością, inne postanawiają skorzystać z pomocy chirurgów, żeby zachować młody wygląd. Problem pojawia się wtedy, gdy zaczynają przesadzać z zabiegami lub przestają przypominać dawnych siebie. I to zazwyczaj nie z własnej winy. Zarówno w polskim, jak i zagranicznym show-biznesie są gwiazdy, które otwarcie przyznają się do operacji plastycznych - w tym tych nieudanych.

Nieudane operacje plastyczne gwiazd. Same nie są z nich zadowolone

Nie ma nic złego w poprawianiu urody, żeby czuć się lepiej z samym sobą. Wiedzą o tym gwiazdy, które otwarcie opowiadają o tym, że korzystają z pomocy chirurgów plastycznych.

Problem pojawia się w momencie, gdy zabieg, na który się zdecydowały, nie poszedł po ich myśli. Niektóre z tych gwiazd próbowały ratować się kolejnymi zabiegami, co przyniosło jeszcze gorsze efekty. 

Absolutnym rekordzistą pod tym względem jest jedyny mężczyzna na naszej liście - Mickey Rourke. Gwiazdor "9 i pół tygodnia" miał obitą twarz przez walki bokserskie. Postanowił poprawić jej wygląd przy pomocy zabiegów plastycznych. Niestety nie wszystkie z nich się udały. Ostatecznie zupełnie nie przypomina siebie z początków kariery. 

Niedawno do nieudanego zabiegu plastycznego przyznała się Blanka Lipińska. Autorka "365 dni" nie ukrywa, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Okazuje się, że jeden z nich był na tyle nieudany, że do dziś Blanka musi zmagać się z obwisłą skórą przy szyi. 

Zobaczcie, jakie jeszcze gwiazdy nie są do końca zadowolone z zabiegów medycyny estetycznej, na jakie się zdecydowały. 

Zobacz także: Ta tiktokerka zachwyca urodą i przypomina znaną aktorkę. Internauci myśleli, że to konto gwiazdy

loader