Zamknij

Znamy sposób Nicole Kidman na piękne, rude włosy. Sekret tkwi... w soku z żurawiny

09.02.2021 11:46

Nicole Kidman to popularna australijska aktorka, która od lat zachwyca wyglądem. Wzrok przyciągają przede wszystkim jej charakterystyczne rude włosy, których pozazdrościć jej może wiele kobiet. Okazuje się, że ich sekret tkwi w soku z żurawiny.

Nicole Kidman. Znamy sposób aktorki na piękne, rude włosy. Sekret tkwi... w soku z żurawiny
fot. IMP FEATURES/East News

Nicole Kidman urodziła się 20 czerwca 1967 roku w Honolulu. To popularna aktorka, którą możemy oglądać w takich produkcjach jak "Wielkie kłamstewka", "Gorący temat", "Zabicie świętego jelenia" czy "Lion. Droga do domu". Za rolę Virginii Woolf w filmie "Godziny" Kidman otrzymała prestiżową nagrodę, Oscara. Ostatnio aktorkę mogliśmy podziwiać w miniserialu HBO "Od nowa", który cieszył się dużym zainteresowaniem. Nicole Kidman wcieliła się tam w rolę Grace Fraser.

Sposób Nicole Kidman na rude włosy

Aktorka od lat zachwyca nie tylko swoją znakomitą grą aktorską, ale także wyglądem. I chociaż obecnie Kidman stawia raczej na blond, to artystka słynie z charakterystycznego, rudego odcienia włosów. Jak podaje portal Kobieta.pl, ich sekret tkwi w soku z żurawiny. 

Wystarczy, że weźmiemy 1/2 szklanki ekologicznego soku żurawinowego i tyle samo wody. Następnie mieszamy ze sobą te dwa składniki. Gotowy produkt używamy podczas płukania po umyciu włosów. 

Ten sposób Nicole Kidman wydobywa odcienie czerwieni nie tylko u blondynek i rudych, ale także u szatynek oraz brunetek.

loader

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

RadioZET.pl/Kobieta.pl