Zamknij

Jak powiększyć usta w naturalny sposób? Wystarczy, że użyjesz... olejku miętowego

03.03.2021 10:42

Domowe, naturalne metody powiększania ust cieszą się dużą popularnością. Nie są drogie i zazwyczaj wystarczy jedynie kilka minut, by osiągnąć pożądany efekt. My przyjrzymy się bliżej polecanemu sposobowi, który wymaga użycia... olejku miętowego.

Naturalna metoda powiększania ust. Wystarczy, że użyjesz... olejku miętowego
fot. SHUTTERSTOCK

Pełne usta to marzenie setek kobiet. Niestety nie wszystkie z nas natura obdarzyła kształtnymi wargami. Oczywiście istnieją zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Nie wszystkie dziewczyny chcą jednak z nich korzystać. Na szczęście są domowe sposoby na zmysłowe usta, które nie wymagają ingerencji chirurgicznej ani użycia kwasów. Takie naturalne metody są przede wszystkim tanie oraz szybkie - wystarczy zaledwie kilka minut, by osiągnąć pożądany efekt. Nic więc dziwnego, że cieszą się one tak dużą popularnością.

Naturalna metoda powiększania ust. Wystarczy, że użyjesz jednego produktu

Jedną z najlepszych naturalnych metod na powiększenie ust jest użycie... olejku miętowego. Jego niewątpliwą zaletą jest cena - można go kupić w drogerii już za około 5 zł. Produkt ten poprawia krążenie krwi, przez co usta stają się większe i bardziej różowe. Warto zaznaczyć, że olejek daje efekt chłodzenia, dlatego nie warto martwić się, jeśli wystąpi u nas mroźne "uszczypnięcie". Takie uczucie powinno zniknąć po około dwóch godzinach.

Jak go stosować? To bardzo proste. Można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest nałożenie olejku bezpośrednio na usta. Drugim jest dodanie około trzech kropli preparatu do balsamu do ust, a następnie nałożenie go na wargi. 

Ta naturalna metoda powiększenia ust znana jest także wśród gwiazd. Jak podaje portal Onet.pl, stosuje go m.in. amerykańska piosenkarka Mariah Carey.

Jak naturalnie powiększyć usta? Inne sposoby

Jeśli z jakichś przyczyn nie odpowiada nam metoda z użyciem olejku miętowego, to warto zaznajomić się z innymi sposobami na naturalne powiększenie ust. W tym celu można użyć na przykład olejku cynamonowego. Zadziała on praktycznie tak samo, jak wspomniany wcześniej miętowy.

Ponadto - jak podaje portal Mobilebeauty.pl - można zastosować również olejek eteryczny z mięty pieprzowej.

loader

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

RadioZET.pl/mobilebeauty.pl