Zamknij

To najseksowniejszy nerd świata. Zyskał popularność dzięki show Netflixa

24.06.2021 09:13
Najseksowniejszy nerd świata: Cam z programu "Too Hot To Handle" Netflixa
fot. Shutterstock

Program "Too Hot To Handle" powrócił z 2. sezonem na platformę Netflix. Pojawił się w nim przystojny Cam, który określa się mianem "seksownego nerda".

Programy typu bikini reality cieszą się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że także Netflix postanowił stworzyć show tego rodzaju. Program "Too Hot To Handle" premierę na platformie miał w kwietniu 2020 roku. Choć jest to dość specyficzny format tego typu, widzowie go pokochali. W związku z tym powrócił z drugim sezonem, w którym całe show skradł przystojny Cam Holmes. Ten mężczyzna sam mianował się "seksownym nerdem" i nie sposób mu odebrać tego tytułu. Sami zobaczcie, jak się prezentuje.

Zobacz także:  Tak wygląda najprzystojniejszy mężczyzna w Polsce. Ma zarost i umięśnione ciało

Najseksowniejszy nerd świata: Cam z "Too Hot To Handle"

Premiera 2. sezonu "Too Hot To Handle" odbyła się 23 czerwca. Serca kobiet na całym świecie od razu podbił seksowny Cam. Kim jest ten przystojny nerd?

Cam jest modelem i trenerem osobistym. Ma 24 lata, a na Instagramie niemal 60 tysięcy obserwujących.

W programie dał się poznać jako czuły, ale też pewny siebie uczestnik. Sam przedstawił się jednak dość... skromnie.

Ludzie patrzą na moją twarz, patrzą na moje ciało i myślą, że jestem graczem. Ale jestem kujonem. Seksownym kujonem - powiedział na początku programu.

Również w jego instagramowym opisie możemy przeczytać, że jest "seksownym nerdem z południowej Walii". Właśnie z tamtych okolic Wielkiej Brytanii pochodzi Cam. Czy uda mu się podporządkować surowym zasadom programu "Too Hot To Handle"? Wystarczy na niego spojrzeć, żeby wiedzieć, że będzie ciężko.

O czym jest show Netflixa? Więcej informacji na jego temat znajdziecie poniżej. 

Zobacz także:  To najseksowniejszy polityk na świecie? Tak uważała księżna Diana

"Too Hot To Handle": o czym jest ten program Netflixa?

"Too Hot To Handle" to nietypowy program typu bikini reality. Choć występują w nim naprawdę atrakcyjni uczestnicy, ich głównym zadaniem jest utrata jak najmniejszej ilości pieniędzy. A mogą je zachować wyłącznie wtedy, gdy będą trzymać się od siebie z daleka.

Choć wydawać się to może banalnie proste, w rzeczywistości ci uczestnicy nie zawsze są w stanie nie ulec pokusie. Patrząc na niektórych z nich naprawdę trudno się dziwić. "Too Hot To Handle" ma jednak za zadanie pokazać im, jak ważne są głębsze relacje. Wydawać się może, że uczestnicy pierwszej edycji wzięli sobie to do serca. Zobaczymy, jak będzie tym razem. 

Zobacz także:  5 rzeczy, które sprawiają, że każdy mężczyzna jest seksowny

Portal Fillgap.news wytypował 10 najseksowniejszych mężczyzn 2020 roku. Każdy z nich jest przystojny, ale w ich przypadku nie tylko wygląd się liczy.