Zamknij

To najseksowniejsza trenerka na świecie. Chcą z nią ćwiczyć nawet największe gwiazdy

27.10.2021 10:25
Najseksowniejsza trenerka fitness na świecie - Lais DeLeon Hightower
fot. Shutterstock

Ta kobieta cieszy się dużą popularnością na Instagramie. Trudno się temu dziwić - określono ją mianem najseksowniejszej trenerki fitness na świecie.

Trenerki fitness z reguły mają wysportowane, seksowne ciała. Nic więc dziwnego, że są obiektem westchnień wielu mężczyzn. Ta kobieta wie o tym doskonale. Jej profil na Instagramie cieszy się olbrzymią popularnością, a jej zdjęcia zachwycają internautów. Niektórzy twierdzą, że to najseksowniejsza trenerka fitness na świecie. Jest popularna do tego stopnia, że chcą z nią ćwiczyć nawet niektóre gwiazdy. Sami zobaczcie, jak wygląda Lais DeLeon Hightower i co robi, żeby cieszyć się tak zjawiskową sylwetką.

Zobacz także: Internauci uznali ją za ideał kobiecości. Ma wysportowaną sylwetkę i seksowne krągłości

Najseksowniejsza trenerka fitness na świecie

Lais DeLeon Hightower to trenerka fitness, która cieszy się olbrzymią popularnością. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 900 tysięcy osób. Jednych przyciąga swoimi ćwiczeniami, a innych... zjawiskowym wyglądem.

Lais chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami różnymi treningami, które sprawiają, że cieszy się tak zgrabną figurą. Ma wielu podopiecznych i nadzoruje ich metamorfozy. Wśród nich znajdują się nawet znane postaci. Portal papilot.pl donosi, że z Hightower ćwiczył nawet gwiazdor NBA, LeBron James.

Kobieta nie tylko tworzy plany treningowe dla swoich podopiecznych. Zajmuje się także układaniem dla nich odpowiedniej diety. Wie bowiem doskonale, że najlepsze efekty można uzyskać jedynie przez połączenie zdrowego odżywiania z aktywnością fizyczną. 

Zobacz także: Ma 26 lat, a od 7 nie może znaleźć faceta. Swoim wyglądem onieśmiela mężczyzn

Lais DeLeon Hightower - seksowna trenerka fitness

Lais zaczęła zajmować się fitnessem, gdy miała 19 lat. Od tamtej pory nie wyobraża sobie innego zajęcia. Kocha swoją pracę, co dodatkowo dodaje jej uroku.

Nic więc dziwnego, że jej fotografie cieszą się tak dużym zainteresowaniem. 

Jesteś idealna. 

 

Gorąca.

 

Bardzo seksowna - piszą internauci.

Sami zobaczcie, jak wygląda najseksowniejsza trenerka na świecie. 

Zobacz także: Ta kobieta została okrzyknięta najgorętszą mamą w sieci. Zachwyca swoją urodą

Margot Robbie w czarnej sukni i z czerwoną szminką na ustach na czerwonym dywanie przed galą rozdania Oscarów
10 Zobacz galerię
fot. ROBYN BECK/AFP/East News

Źródło: papilot.pl/Instagram