Zamknij

Tak wygląda najseksowniejsza kobieta świata. Kim jest Teyana Taylor?

15.06.2021 10:02
Najseksowniejsza kobieta świata. Kim jest Teyana Taylor?
fot. CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER/Reporter/EASTNEWS

W pierwszej połowie czerwca 2021 magazyn "Maxim" wybrał najseksowniejszą kobietę świata. Ten wyjątkowy tytuł zdobyła 30-letnia amerykanka Teyana Taylor.

Rokrocznie popularny magazyn "Maxim" tworzy ranking najseksowniejszych kobiet świata. Tym razem tytuł ten zdobyła Teyana Taylor. Sprawdź, jak wygląda zwyciężczyni zestawienia.

Najseksowniejsza kobieta świata: Teyana Taylor

Teyana Taylor okrzyknięta została najseksowniejszą kobietą świata. Z tej okazji gwiazda na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała dłuższy wpis, w którym chwali się swoim niemałym sukcesem.

30-latka zdradziła, że na co dzień zazwyczaj chowa się za dresowymi bluzami, luźnymi koszulkami i okularami przeciwsłonecznymi, a jako bizneswoman i matka dwójki dzieci nie ma zbyt wiele czasu, by móc poczuć się sexi.

Dlatego - jak przyznaje Taylor - sesja zdjęciowa dla magazynu "Maxim" była dla niej podróżą pełną autorefleksji i pewności siebie. 

Ten szczególny dzień był fajny, ponieważ sprawił, że zobaczyłam inną stronę siebie - dodaje.

Kim jest Teyana Taylor?

Najseksowniejsza kobieta świata Teyana Taylor ma 30 lat i pochodzi z Nowego Jorku. Jest aktorką, autorką piosenek, tancerką, choreografką, reżyserką oraz modelką. Jej praca niejednokrotnie została doceniona przez najlepszych twórców i producentów. W 2016 roku była gwiazdą słynnego klipu do piosenki "Fade". Autorem utworu jest Kanye West.

Prywatnie Teyana Taylor jest żoną koszykarza NBA Imana Shumperta oraz matką dwójki dzieci. 

Konto tancerki na Instagramie obserwuje ponad 12,5 mln osób. 

Jak wam się podoba najseksowniejsza kobieta świata?

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

RadioZET.pl