Zamknij

Została okrzyknięta najseksowniejszą babcią świata. Ma 50 lat i niesamowitą figurę

23.02.2021 09:03
blondynka
fot. Shutterstock

Ma długie blond włosy, hollywoodzki uśmiech i kobiece krągłości, które chętnie eksponuje w mediach społecznościowych. Patrząc na nią, aż trudno uwierzyć, że doczekała się już wnuczki. Zobaczcie, jak wygląda najseksowniejsza babcia świata.

Dla Giny Stewart czas stanął w miejscu. Ta 50-letnia Australijka może pochwalić się wyjątkową urodą i niesamowicie zgrabną figurą. Kobieta otwarcie przyznaje, że jej wygląd to w dużej mierze zasługa operacji plastycznych. W jednym z wywiadów zdradziła też pozostałe sposoby, dzięki którym wciąż świetnie wygląda.

Najseksowniejsza babcia świata - Gina Stewart

Gina Stewart zdecydowanie nie przypomina typowej babci. Jej kobiecymi kształtami zachwycają się tysiące użytkowników Instagrama. Zastanawiacie się, jak ona to robi, że ma tak szczupłą sylwetkę? Australijska seksbomba w jednym z wywiadów opowiedziała o swoim jadłospisie. Okazuje się, że stosuje dietę bezglutenową, unika słodyczy i je dużo jagód. Dodała też, że nie ćwiczy na siłowni, za to uwielbia długie spacery po plaży.

Gina od lat jest modelką - ma na koncie sesje dla magazynów "Playboy" i "Maxim". Coraz lepiej radzi sobie też w roli influencerki. Jej profil na Instagramie obserwują 293 tysiące użytkowników. W rozmowie z "Daily Mail" wyznała, że wierzy w moc pozytywnego myślenia i to dzięki niej wciąż czuje się młodo.

Nie ma żadnego sekretu. Uważam, że każdy jest piękny. Nie zależy mi na uznaniu. Chcę jedynie inspirować kobiety. Wierzę w wielką moc pozytywnego myślenia, kiedy tylko coś mnie stresuje, wytwarzam w sobie samej spokojną aurę - wyznała Gina.

Stewart kiedyś nie wyglądała tak jak teraz. Kilkanaście lat temu zoperowała sobie biust. Nie stosuje jednak botoksu i wypełniaczy. Jak myślicie, zasługuje na miano najseksowniejszej babci świata?

Lubisz piękne zdjęcia? Sprawdź Instagram tego utalentowanego fotografa! Jest na co popatrzeć