Zamknij

Tak wygląda najprzystojniejszy mężczyzna w Polsce. Ma zarost i umięśnione ciało

09.06.2021 08:50
Najprzystojniejszy mężczyzna w Polsce
fot. Shutterstock

Co roku odbywają się wybory najprzystojniejszego mężczyzny w naszym kraju. Tym razem Misterem Polski został Jakub Kowalewski. Zobaczcie, jak się prezentuje.

Choć mówi się, że o gustach się nie dyskutuje, są tacy mężczyźni, którzy podobają się większości kobiet. To właśnie oni zazwyczaj startują w konkursie na Mistera Polski. W ostatnich tego typu wyborach wyłoniono najprzystojniejszego Polaka 2020 roku. Jury jednogłośnie stwierdziło, że na ten tytuł najbardziej zasłużył Jakub Kowalewski. Sami zobaczcie, jak wygląda i czym zajmuje się nowy Mister Polski.

Zobacz także: 31-letni Szwed okrzyknięty najprzystojniejszym mężczyzną 2021 roku. Zasługuje na ten tytuł?

Najprzystojniejszy mężczyzna w Polsce 2020. Oto nowy Mister Polski

Wybory Mistera Polski odbyły się 7 czerwca. Dzięki nim wiemy już, kto został najprzystojniejszym mężczyzną w naszym kraju.

Okazuje się, że ten tytuł powędrował do Jakuba Kowalewskiego. Mężczyzna pokonał aż 23 innych kandydatów. Patrząc na jego zdjęcia na Instagramie, trudno się dziwić.

Kuba przykłada dużą wagę do swojego wyglądu. Ma umięśnione ciało, idealnie przystrzyżony zarost i zawsze ułożone włosy. Zwraca także uwagę na to, w co się ubiera.

W szafie Mistera Polski przeważają casualowe ubrania. Choć zazwyczaj stawia na dopasowane t-shirty, od czasu do czasu można go zobaczyć także w marynarce i koszuli. 

Sami zobaczcie, jak prezentuje się Jakub Kowalewski. A czym się zajmuje? O tym przeczytacie poniżej. 

Zobacz także: Zostali okrzyknięci najprzystojniejszymi bliźniakami na świecie. Poznajcie Ethana i Graysona

Kim jest Jakub Kowalewski? 

Jakub Kowalewski ma 26 lat i pochodzi ze Szczecinka. Zajmuje się modelingiem, ale jego pasjami są także treningi i podróże. 

Kuba jest bardzo aktywny na Instagramie. Jego profil zaobserwowało już prawie 16 tysięcy użytkowników. Wśród jego obserwatorów przeważają oczywiście kobiety. 

Zobacz także: Oto najprzystojniejszy weterynarz na świecie. Kto jest słodszy? On czy jego podopieczni?

Oto 10 najseksowniejszych mężczyzn 2020 roku według Fillgap.news. Dodalibyście kogoś jeszcze do tej listy?