Zamknij

Ta dziewczyna ma najpiękniejsze włosy na Instagramie. Zachwyca każdą fryzurą

25.05.2021 09:30
Eva Pautov ma najpiękniejsze włosy na Instagramie
fot. Shutterstock

To konto na Instagramie cieszy się ogromną popularnością. Trudno się dziwić, bowiem nie sposób przejść obojętnie obok włosów tej dziewczyny.

Każdy, kto chce robić karierę na Instagramie, musi znaleźć swój sposób na przyciągnięcie obserwatorów. Ta dziewczyna długo nie musiała go szukać. Eva Pautov cieszy się bowiem jednymi z najpiękniejszych włosów na tym portalu społecznościowym. Nic więc dziwnego, że dziś obserwuje ją ponad 200 tysięcy ludzi. Eva na niemal każdym zdjęciu zachwyca nową, bardzo modną fryzurą. Od czasu do czasu dzieli się też różnymi specyfikami, dzięki którym jej włosy wyglądają tak rewelacyjnie.

Zobacz także:  Włosy XXL to hit tego roku. Zobaczcie, na czym polega ten trend i jak je uzyskać

Najpiękniejsze włosy na Instagramie: Eva Pautov zachwyca fryzurami

Długie blond włosy i urocze fryzury okazują się kluczem do sukcesu na Instagramie. Od tego konta po prostu trudno oderwać wzrok.

Eva Pautov ma 31 lat i pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Na swoim instagramowym koncie dzieli się z fanami stylizacjami, pomysłami na wystrój wnętrz, ale też zjawiskowymi fryzurami.

Włosy Evy robią wrażenie. To piękna blondynka, która na zdjęciach zawsze prezentuje modne, a niekiedy urocze fryzury. Zazwyczaj są to koczki, bajeczne fale lub romantyczne warkocze. W zapisanych relacjach Eva dzieli się z fanami trikami na to, jak wykonać tego typu uczesania. 

Już niedługo blogerka będzie też zdradzać informacje dotyczące dzieci, spodziewa się bowiem swojej pierwszej pociechy.

Tylko zobaczcie jej zdjęcia. Trudno się dziwić, że włosy Evy zostały okrzyknięte przez użytkowników Instagrama najpiękniejszymi. 

Zobacz także:  Wolf cut hair to fryzura, która podbija Instagram i TikToka. Będzie hitem lata 2021

Jak dbać o włosy domowymi sposobami?

Pielęgnacja włosów wymaga doboru odpowiednich kosmetyków, ale też regularności. Należy od czasu do czasu stosować domowe maski, dzięki którym zadbamy o kosmyki w naturalny sposób. 

Warto użyć drożdży i wykonać domowy sposób na mocne i lśniące włosy. Dzięki temu będziemy mogły cieszyć się fryzurą w stylu Evy. 

Dobrze też sprawdzą się babcine sposoby na piękne kosmyki. Płukanka z octu doda fryzurze blasku, a maseczka z jogurtu odpowiednio ją nawilży. 

Zobacz także:  Purple hair to modna koloryzacja, która podbija Instagram. Będzie hitem lata 2021

2021 rok będzie sprzyjał odważnym metamorfozom. Oto TOP 10 inspiracji na najmodniejsze fryzury idealne dla każdej długości włosów.